www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań

NEWSY Poznań
i wielkopolskie

Studiujesz chemię, ochronę środowiska, technologię żywności lub inny kierunek związany z chemią i działalnością laboratoryjną? Chciałbyś się szkolić na preferencyjnych warunkach? Damy Tobie rabat.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu przygotowała 6% mikołajkowy rabat na wszystkie kursy.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 8 stycznia 2018 roku możesz zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu zachęca do udziału w dwóch akcjach charytatywnych. W tym roku uczelnia zbiera dary dla dzieci i młodzieży z domów dziecka oraz dla piesków i kotków ze schroniska!
Zwlekałeś z zapisaniem się na kurs językowy w Profi-Lingua? Nie strać swojej szansy – to ostatnie wolne miejsca z możliwością wyboru terminów! Rozwiąż całkowicie bezpłatny test językowy i sprawdź swój poziom.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 31 października możesz zaoszczędzić 300zł.
Nadal trwa rekrutacja w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu. Uczelnia prowadzi zapisy na studia I i II stopnia oraz na podyplomowe.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia I stopnia na kierunku Dietetyka.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 16 października skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 600zł.
Profesjonalna, rzetelna porada zawodowego doradcy emigracyjnego z Australii (MARN 532045 ) w sprawie uzyskania pracy, opcji wizowych na pobyt tymczasowy lub na pobyt stały.
Załatwiamy również pracę połączoną z nauką/kursami/studiami.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji zaprasza na studia I i II stopnia oraz na podyplomowe.
Powstał pierwszy Hipsterski Przewodnik po Poznaniu. Okazuje się, że to miasto pełne prawdziwych perełek gastronomicznych.
Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu.
Projekt pn. „Dwusemestralne studia podyplomowe, dla nauczycieli i wychowawców w szczególności szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych, w tym branżowych szkół I stopnia, których celem będzie doskonalenie kompetencji wychowawczych oraz umiejętności rozpoznawania i przeciwdziałania sytuacjom kryzysowym” organizowany jest przez Wydział Studiów Społecznych w Poznaniu wspólnie z Kolegium Jagiellońskim we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Trychologia praktyczna.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia I, II stopnia oraz jednolite magisterskie. Zapisując się do 10 sierpnia możesz zaoszczędzić 700zł.
Collegium Da Vinci zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do końca lipca wpisowe wyniesie 0zł, przy zapisie do 31 sierpnia wpisowe 100zł, natomiast jeśli zapiszesz się do 30 września wpisowe wyniesie 150zł.
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu prowadzi rekrutację na 3 programy studiów MBA: Executive MBA, MBA Poznań-Atlanta oraz MBA w języku polskim.
Kierunek Finance prowadzony w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu otrzymał akredytację CFA Institute w ramach programu University Affiliation Program.
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe. Sprawdź ofertę uczelni a może znajdziesz kierunek, którego szukasz.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
WSZUiE-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura