NEWSY Poznań
i wielkopolskie

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa zapraszamy serdecznie na kolejny cykl bezpłatnych szkoleń. Tym razem będziecie mogli zdobyć wiedzę z zakresu bezpieczeństwa informacji. Zapisy na szkolenia prowadzone będą od 10-25.05.2021r.
Krzysztof Świątczak, student prawa Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, znalazł się w finale Studenckiego Nobla. To konkurs, w którym nagradzani są najbardziej wszechstronni i utalentowani studenci w Polsce.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na szkolenia z zakresu stylizacji paznokci. Kursy odbywają się w różnych terminach w zależności od zagadnienia.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji zaprasza na studia podyplomowe Trychologia praktyczna, które przeznaczone są dla osób posiadających wykształcenie wyższe I lub II stopnia.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia w roku akademickim 2019/2020. Zapisując się do 29 kwietnia możesz zyskać 600zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia. Zapisując się do 10 marca czesne już od 240 zł miesięcznie.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia II stopnia na kierunku Dietetyka.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu zaprasza na studia.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia. Rekrutacja zimowa trwa do 10 marca.
Organizatorzy oferujemy szkolenie i staż ( 3 miesiące) na pracownika administracyjnego. Liczba miejsc ograniczona. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Szkolenie odbędzie się w miejscowości: Środa Wielkopolska lub Kościan
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu prowadzi studia II stopnia na kierunku Kosmetologia. Kształcenie ma zapewnić studentom możliwość interdyscyplinarnego wykształcenia w zakresie współczesnej kosmetologii.
Wydział Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu rozpoczął rekrutację na trzysemestralne studia stacjonarne i niestacjonarne drugiego stopnia.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej przygotowała 20% rabat na wszystkie kursy z okazji Black Friday/Cyber Monday.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia II stopnia. Zapisując się do 31 października możesz zaoszczędzić 400zł.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia i marketing produktu kosmetycznego.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu zaprasza na studia I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo zdrowotne.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia II stopnia na kierunku Dietetyka. Rekrutacja na rok akademicki 2018/2019 trwa.
Wielkopolski Ośrodek Szkolenia Bokserskiego Fundacji Boks Wielkopolski oraz Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Poznański to kolejni partnerzy Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu.
Poznańska Wyższa Szkoła Bankowa jest kolejną uczelnią, która od października proponuje studentom studia dualne. Ten dość nowy model nauczania, z roku na rok, staje się coraz bardziej popularny na polskim rynku szkolnictwa wyższego. Dlaczego? Student zyskuje w nim nie tylko wyższe wykształcenie i doświadczenie zawodowe, ale także może zarobić dodatkowe pieniądze. Nawet kilkanaście tysięcy złotych.
Chór żeński Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu – Sonantes – zdobył dwa Srebrne Pasma na Międzynarodowym Festiwalu Chórów Akademickich w Pardubicach - IFAS.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności