Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań

NEWSY Poznań
i wielkopolskie

Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia II stopnia na kierunku Dietetyka. Rekrutacja na rok akademicki 2018/2019 trwa.
Wielkopolski Ośrodek Szkolenia Bokserskiego Fundacji Boks Wielkopolski oraz Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Poznański to kolejni partnerzy Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu.
Poznańska Wyższa Szkoła Bankowa jest kolejną uczelnią, która od października proponuje studentom studia dualne. Ten dość nowy model nauczania, z roku na rok, staje się coraz bardziej popularny na polskim rynku szkolnictwa wyższego. Dlaczego? Student zyskuje w nim nie tylko wyższe wykształcenie i doświadczenie zawodowe, ale także może zarobić dodatkowe pieniądze. Nawet kilkanaście tysięcy złotych.
Chór żeński Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu – Sonantes – zdobył dwa Srebrne Pasma na Międzynarodowym Festiwalu Chórów Akademickich w Pardubicach - IFAS.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu oferuje absolwentom szkół średnich oraz osobom legitymującym się dyplomem technika dentystycznego 3 - letnie wyższe studia zawodowe, o profilu praktycznym na kierunku techniki dentystyczne.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 16 lipca skorzystasz ze zniżki i zaoszczędzisz 1000zł.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia I i II stopnia oraz na podyplomowe. Zapisy nadal trwają.
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019. Zapisy zostały uruchomione w drugiej połowie maja.
Do starcia doszło wieczorem 17 kwietnia o godzinie 20.00. Nie było litości i pobłażania. Mógł wygrać tylko najlepszy zespół. A to wszystko działo się w szczytnym celu.
4 stanowiska, 8 padów i 1330 zł. Te liczby są dowodem na to, że jeżeli czegoś naprawdę się pragnie, to jest się w stanie to osiągnąć.
21 lutego odbyło się zimowe Absolutorium w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu dla absolwentów studiów licencjackich z rekrutacji zimowej oraz absolwentów studiów inżynierskich. Mury uczelni opuściło ponad 350 osób.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 17 marca skorzystasz z promocji czesne od 250 zł.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu zaprasza na kursy dofinansowane z KFS i BUR.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019. Rekrutacja startuje już 1 lutego.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lutego możesz zaoszczędzić 1000zł.
28. stycznia w Hali nr 1 MTP kilkaset Poznanianek przez cztery godziny będzie wietrzyć swoje szafy – to doskonała okazja, by uzupełnić swoją garderobę o ciuchy i dodatki niezbędne na kilka nadchodzących miesięcy! Babi Targ jest wyjątkową okazją do puszczenia w obieg lub/i wyszperania wspaniałych ciuchów, które w szafach nowych właścicielek rozpoczynają drugie życie.
Studiujesz chemię, ochronę środowiska, technologię żywności lub inny kierunek związany z chemią i działalnością laboratoryjną? Chciałbyś się szkolić na preferencyjnych warunkach? Damy Tobie rabat.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu przygotowała 6% mikołajkowy rabat na wszystkie kursy.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 8 stycznia 2018 roku możesz zaoszczędzić 1000zł.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Edukacja

BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
WSZUiE-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura WSZOP
miniatura Event - Poczuj Chiny
miniatura MBA - Szkoła Biznesu PW
 
Polityka Prywatności