Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań

NEWSY Poznań
i wielkopolskie

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu zaprasza na studia.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia. Rekrutacja zimowa trwa do 10 marca.
Organizatorzy oferujemy szkolenie i staż ( 3 miesiące) na pracownika administracyjnego. Liczba miejsc ograniczona. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Szkolenie odbędzie się w miejscowości: Środa Wielkopolska lub Kościan
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu prowadzi studia II stopnia na kierunku Kosmetologia. Kształcenie ma zapewnić studentom możliwość interdyscyplinarnego wykształcenia w zakresie współczesnej kosmetologii.
Wydział Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu rozpoczął rekrutację na trzysemestralne studia stacjonarne i niestacjonarne drugiego stopnia.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej przygotowała 20% rabat na wszystkie kursy z okazji Black Friday/Cyber Monday.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia II stopnia. Zapisując się do 31 października możesz zaoszczędzić 400zł.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia i marketing produktu kosmetycznego.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu zaprasza na studia I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo zdrowotne.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia II stopnia na kierunku Dietetyka. Rekrutacja na rok akademicki 2018/2019 trwa.
Wielkopolski Ośrodek Szkolenia Bokserskiego Fundacji Boks Wielkopolski oraz Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Poznański to kolejni partnerzy Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu.
Poznańska Wyższa Szkoła Bankowa jest kolejną uczelnią, która od października proponuje studentom studia dualne. Ten dość nowy model nauczania, z roku na rok, staje się coraz bardziej popularny na polskim rynku szkolnictwa wyższego. Dlaczego? Student zyskuje w nim nie tylko wyższe wykształcenie i doświadczenie zawodowe, ale także może zarobić dodatkowe pieniądze. Nawet kilkanaście tysięcy złotych.
Chór żeński Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu – Sonantes – zdobył dwa Srebrne Pasma na Międzynarodowym Festiwalu Chórów Akademickich w Pardubicach - IFAS.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu oferuje absolwentom szkół średnich oraz osobom legitymującym się dyplomem technika dentystycznego 3 - letnie wyższe studia zawodowe, o profilu praktycznym na kierunku techniki dentystyczne.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 16 lipca skorzystasz ze zniżki i zaoszczędzisz 1000zł.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia I i II stopnia oraz na podyplomowe. Zapisy nadal trwają.
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019. Zapisy zostały uruchomione w drugiej połowie maja.
Do starcia doszło wieczorem 17 kwietnia o godzinie 20.00. Nie było litości i pobłażania. Mógł wygrać tylko najlepszy zespół. A to wszystko działo się w szczytnym celu.
4 stanowiska, 8 padów i 1330 zł. Te liczby są dowodem na to, że jeżeli czegoś naprawdę się pragnie, to jest się w stanie to osiągnąć.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w Poznaniu
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSZUiE-220_1.jpg
SWPS_220_uni.jpg
boks___przegl__d_uczelni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura MBA - Szkoła Biznesu PW
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności