www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań

NEWSY Poznań
i wielkopolskie

Zapisy na studia MBA w UEP

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu prowadzi rekrutację na 3 programy studiów MBA: Executive MBA, MBA Poznań-Atlanta oraz MBA w języku polskim.

Executive MBA

Program Executive MBA jest jednym z pierwszych programów MBA uruchomionych w Polsce, edycje prowadzone w UEP trwają nieprzerwanie od 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie w kształceniu kadry kierowniczej i menedżerskiej to gwarancja sprawdzonego zespołu dydaktycznego oraz starannie wyselekcjonowanych partnerów w postaci uczelni zagranicznych oraz przedsiębiorstw będących liderami w swojej branży.

MBA Poznań-Atlanta

Program Master of Business Administration Poznań-Atlanta jest programem executive i jest przeznaczony dla osób pragnących wykorzystać swoje zawodowe doświadczenie do awansu na wyższe stanowiska kierownicze w prywatnych i publicznych organizacjach i instytucjach. Wykorzystując odpowiednie doświadczenie (know-how), wiedzę i umiejętności uczestników, Program łączy je ze specjalistyczną wiedzą międzynarodowego wydziału uniwersyteckiego (Wydziału Gospodarki Międzynarodowej), w celu wzmocnienia ogólnych umiejętności menedżerskich, dających się wykorzystać w konkurencyjnym i dynamicznym globalnym środowisku biznesowym. W procesie kształcenia wykorzystujemy najlepsze wzorce amerykańskie, w związku ze ścisłą i wieloletnią współpracą z Georgia State University, Atlanta.

MBA w języku polskim

Jest to pierwszy program MBA Wielkopolsce uruchomionym w języku polskim. Program bazuje na doświadczeniu zdobytym przy realizacji studiów Executive MBA, który prowadzony jest w UEP nieprzerwanie od 1991 roku. O wysokie standardy kształcenia dba kadra starannie wyselekcjonowanych praktyków biznesu oraz pracowników naukowych z wieloletnim doświadczeniem.

Szczegóły na stronie UEP


data ostatniej modyfikacji: 2017-07-12 12:12:46
Komentarze
Ostatnie:
20.07.2017 17:34
Dodał(a): 
Oferta studiów MBA w Polsce jest bardzo bogata. Poznań jest jednym z polskich miast o największej liczbie programów MBA. Aby uzyskać więcej informacji na temat studiów MBA prowadzonych w tym mieście, zapraszam do wizyty na stronie https://www.mbaportal.pl/pl-PL/mbaprogram/city/poznan.

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
WSZUiE-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie