Zimowe Absolutorium Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu

21 lutego odbyło się zimowe Absolutorium w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu dla absolwentów studiów licencjackich z rekrutacji zimowej oraz absolwentów studiów inżynierskich. Mury uczelni opuściło ponad 350 osób.

Absolutorium to zawsze wyjątkowy moment w życiu uczelni - mury szkoły opuszcza kolejny rocznik studentów. W gronie władz, wykładowców, najbliższych, koleżanek i kolegów z roku zamykają ważny etap - nie tylko poszerzania wiedzy, ale również nawiązywania przyjaźni, zdobywania nowych doświadczeń, rozwijania pasji i zainteresowań. Podczas Absolutorium podkreślali, że te kilka lat upłynęło im w mgnieniu oka. Dziś mogą się poszczycić tytułem licencjata lub inżyniera.

Tej zimy studia na Wydziale Finansów i Bankowości Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu ukończyli studenci informatyki, inżynierii zarządzania, logistyki, zarządzania i budownictwa. Wielu z nich osiągało świetne wyniki w nauce - najlepszy z absolwentów ukończył studia z imponującą średnią 4,91. Wyróżniające się osoby otrzymały listy referencyjne, promesy na bezpłatne studia II stopnia i nagrody książkowe. Wszystkim absolwentom ukończenia studiów pogratulował Rektor uczelni, prof. zw. dr hab. Józef Orczyk.

- Absolutorium to dla nas zawsze szczególny moment. W symboliczny sposób żegnamy kolejny rocznik studentów. Uroczystość jest okazją do wspólnego podsumowania tych kilku lat nauki i do dzielenia się radością, w gronie bliskich i przyjaciół naszych Absolwentów. Teraz przed nimi nowe wyzwania, zarówno edukacyjne, jak i zawodowe. Z wieloma już za chwilę spotkamy się ponownie, na studiach II stopnia - mówi Agnieszka Nejman, specjalista ds. PR uczelni.

Tegoroczne absolutorium uświetnił występ chóru Wyższej Szkoły Bankowej - Ignis Cantores. Zgromadzeni goście mogli posłuchać przemówienia przedstawicielki odchodzącego rocznika, która w szczególny sposób, w imieniu swoim i pozostałych absolwentów, podziękowała wszystkim rodzicom i wykładowcom. Na zakończenie uroczystości, już tradycyjnie, absolwenci podrzucili w górę birety.

data ostatniej modyfikacji: 2018-02-26 10:18:26
Komentarze
 
Polityka Prywatności