NEWSY Poznań
i wielkopolskie

tag
Krzysztof Świątczak, student prawa Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, znalazł się w finale Studenckiego Nobla. To konkurs, w którym nagradzani są najbardziej wszechstronni i utalentowani studenci w Polsce.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia w roku akademickim 2019/2020. Zapisując się do 29 kwietnia możesz zyskać 600zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia. Zapisując się do 10 marca czesne już od 240 zł miesięcznie.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia. Rekrutacja zimowa trwa do 10 marca.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia II stopnia. Zapisując się do 31 października możesz zaoszczędzić 400zł.
Poznańska Wyższa Szkoła Bankowa jest kolejną uczelnią, która od października proponuje studentom studia dualne. Ten dość nowy model nauczania, z roku na rok, staje się coraz bardziej popularny na polskim rynku szkolnictwa wyższego. Dlaczego? Student zyskuje w nim nie tylko wyższe wykształcenie i doświadczenie zawodowe, ale także może zarobić dodatkowe pieniądze. Nawet kilkanaście tysięcy złotych.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 16 lipca skorzystasz ze zniżki i zaoszczędzisz 1000zł.
21 lutego odbyło się zimowe Absolutorium w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu dla absolwentów studiów licencjackich z rekrutacji zimowej oraz absolwentów studiów inżynierskich. Mury uczelni opuściło ponad 350 osób.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 17 marca skorzystasz z promocji czesne od 250 zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lutego możesz zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 8 stycznia 2018 roku możesz zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 31 października możesz zaoszczędzić 300zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 16 października skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 600zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia I, II stopnia oraz jednolite magisterskie. Zapisując się do 10 sierpnia możesz zaoszczędzić 700zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lipca 2017 roku skorzystasz z promocji i możesz zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do końca maja skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 29 kwietnia skorzystasz z promocji i możesz zaoszczędzić nawet 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 15 lutego 2017 roku skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz nawet 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia. Uczelnia uruchomiła rekrutację zimową, zapisując się do 9 stycznia skorzystasz z promocji i zaoszczędzić 1000zł.
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności