14-17.10.2021

Diagnostyka i terapia manualna - studium przypadków - kurs w WSEiT

Logo WSEiT 400

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej zaprasza na kurs "Diagnostyka i terapia manualna - studium przypadków", który odbędzie się w dniach 14-17 października w siedzibie uczelni przy ul. Grabowej 22 w Poznaniu.

Kurs przeznaczony jest dla fizjoterapeutów, terapeutów manualnych i lekarzy, posiadających podstawowe doświadczenie pracy w swoim zawodzie.

Atuty kursu

Po ukończeniu kursu uczestnik posiada usystematyzowany sposób postępowania w czasie prowadzenia wywiadu i diagnostyki. Potrafi prowadzić wywiad w sposób logiczny i uporządkowany, badać funkcjonalnie i palpacyjnie pacjenta.

Uczestnik po ukończeniu kursu potrafi oceniać i różnicować między objawami pochodzącymi z układu ruchu, od tych z innych układów i narządów. Potrafi samodzielnie dokonać oceny stan pacjenta, wykluczyć przeciwwskazania do leczenia.

Uczestnik posiada wiedzę z zakresu anatomii, pozwalającą wykonać zaprezentowane techniki manualne w terapii (techniki pozycyjnego rozluźniania, uwalnianie mięśniowo-powięziowe, mobilizacje, manipulacje).

Uczestnik posiada wiedzę o drogach przenoszenia napięć w obrębie układu ruchu.


data ostatniej modyfikacji: 2021-09-28 14:34:09
Komentarze
 
Polityka Prywatności