Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań
2020-09-25

Refleksologia twarzy - szkolenie w WSEiT w Poznaniu

Logo WSEiT 400

Kurs odbędzie się 25 września w siedzibie Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu przy ul. Grabowej 22.

Codziennie nakładamy i wklepujemy krem na twarz. Warto połączyć te zabiegi pielęgnujące z masażem, ale nie byle jakim bo Refleksologicznym. DLACZEGO?

Ponieważ na twarzy znajdują swoje odzwierciedlenie wszystkie nasze organy, gruczoły i układy. Stymulując odpowiednie strefy na twarzy wpływamy na poprawę funkcjonowania całego organizmu a nie tylko skóry. Dodatkowo uciskając punkty neuronaczyniowe pomagamy organizmowi wrócić do równowagi, utrzymać zdrowie i zapobiec chorobom.

Dzięki prostemu kilkuminutowemu masażowi refleksologicznemu z twojej twarzy zniknie napięcie, zminimalizują się zmarszczki, a twoja skóra odzyska blask!

Refleksologia twarzy ‍– to niezwykle przyjemna i skuteczna terapia o właściwościach leczniczych i odmładzających, która prowadzi do wyciszenia wewnętrznego, głębokiego relaksu i odprężenia całego ciała. Wpływa ona korzystnie na skórę twarzy, która po zabiegu jest odmłodzona (wygładzona i lepiej odżywiona) oraz jest pomocna we wszelkich zaburzeniach na tle emocjonalnym i psychicznym z uwagi na działanie, które powoduje wyciszenie emocji, złagodzeniu napięć i stresów, a także przyspieszenie regeneracji zmęczonego organizmu. Ponadto likwiduje objawy stresu i przemęczenia oraz przywraca wewnętrzny spokój i siły witalne.

Program

Na 3 godzinnym warsztacie instruktorka przekaże wiedzę i umiejętności skutecznego stosowania refleksologii w życiu codziennym, w każdej sytuacji i na każdym etapie życia.

Wszystko to okraszone dużo dawką humoru oraz nauką w atmosferze zabawy!

Informacje dodatkowe

  • Po warsztacie zdobędziesz certyfikat potwierdzający jego ukończenie.

data ostatniej modyfikacji: 2020-07-28 14:13:18
Komentarze
 
Polityka Prywatności