Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań
2019-11-13 17:00

Spotkanie z reżyserem Krzysztofem Zanussim w UEP

Spotkanie odbędzie się 13 listopada o godzinie 17:00 w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Wstęp wolny, potwierdzenie przybycia należy potwierdzić do 8 listopada.

UEP zaprasza na spotkanie z wyjątkowym gościem, wybitnym polskim reżyserem Krzysztofem Zanussim pt. „między Dramatem a potrzebą Harmonii”. W jego filmach w centrum uwagi jest zawsze człowiek. Podobne podejście mają menedżerowie zajmujący się kapitałem ludzkim. Idąc tym tropem dobraliśmy naszemu gościowi współrozmówcę z Klubu Partnera UEP -  Jolantę Musielak, członka zarządu VW Poznań ds. personalnych i organizacji. Zestawienie spojrzenia artysty i przedstawicielki świata biznesu będzie interesującym dialogiem na temat wartości, pragnień, zmian, punktów przełomowych i motywacji.

Rozmowa ilustrowana będzie fragmentami filmów Krzysztofa Zanussiego.

W programie nie zabraknie akcentu muzycznego. Po spotkaniu zaprosimy na mały poczęstunek – ragoût z gęsiny z kieliszkiem cydru. 

Gospodarzami spotkania są rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, prof. dr hab. Maciej Żukowski, dziekan Klubu Partnera Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Andrzej Głowacki oraz dr Jerzy Kur, pełnomocnik rektora ds. Otwartej Wszechnicy Ekonomicznej „ERGA OMNES”.
 
Spotkanie, które odbędzie się 13 listopada, o godz. 17.00, w Auli UEP ma charakter otwarty.
Organizatorzy proszą i potwierdzenie przybycia do 8 listopada 2019 r. na mail: karolina.szuman@ue.poznan.pl lub katarzyna.zdulska@ue.poznan.pl


data ostatniej modyfikacji: 2019-11-05 14:27:55
Komentarze
 
Polityka Prywatności