2019-10-19 11:00

WSB w Poznaniu organizuje kurs przygotowawczy do rekrutacji w Policji

logo_2019_400

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu organizuje 19 października kurs przygotowawczy do rekrutacji w Policji. Szkolenie odbędzie się w godzinach 11:00-17:30 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Przeźmierowie przy ul. Kościelnej 46/48. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 października.

Tematyka kursu:

  • przygotowanie do pokonania Testu Sprawności Fizycznej,
  • przygotowanie do Testu Wiedzy (baza pytań wraz z odpowiedziami),
  • przygotowanie do spotkania z psychologiem oraz wywiadu zorganizowanego.

Cel kursu:

Wyposażenie kandydatów do policji w wiedzę i umiejętności pozwalające zdobyć jak najwyższą liczbę punktów przy rekrutacji do policji.

Zajęcia prowadzone są w obiekcie sportowym pozwalającym na przećwiczenie toru przeszkód wymaganego przy rekrutacji do policji. Kandydaci otrzymują  zestaw wskazówek co powinni zrobić, aby poprawić swoją kondycję fizyczną.

Program z zajęć z psychologii został przygotowany na podstawie danych dotyczących tego z czym najczęściej mieli problem kandydaci do policji. Obejmuje on m. in. sytuację badania testem psychologicznym, rozmowę z psychologiem, komunikację, autoprezentację, motywację do podjęcia służby, analizę zagrożeń wynikających ze służby. Kurs jest bardzo intensywny obejmuje zajęcia sportowe oraz zajęcia z psychologii i wiedzy. Zajęcia z psychologii prowadzi psycholog zajmujący się m. in. profilami psychospołecznymi funkcjonariuszy służb mundurowych.

Termin: 19.10.2019, godzina 11:00-17:30

Miejsce:  Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przeźmierowie ul. Kościelna 46/48

Cena: 400 zł

Zapisy: Formularz zgłoszenia(KLIK), wypełnij i prześlij na adres: biuro.karier@wsb.net.pl

Uwaga! Zgłoszenia przyjmujemy do dnia: 10.10.2019

*Aby wziąć udział w szkoleniu niezbędne jest także dostarczenie na kurs ZAŚWIADCZENIA OD LEKARZA RODZINNEGO o braku przeciwwskazań do wzięcia udziału w zajęciach sportowych.


data ostatniej modyfikacji: 2019-09-25 13:53:18
Komentarze
 
Polityka Prywatności