Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań

Poznań - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
6-7.06.2019

Dni Młodych Towaroznawców w UEP

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zaprasza na XIV Dni Młodych Towaroznawców, które odbędą się 6 i 7 czerwca w Gmachu Głównym UEP.

Dni Młodych Towaroznawców to okazja do wymiany poglądów i doświadczeń oraz zaprezentowania najnowszych badań i osiągnięć studentów z Gdyni, Gdańska, Krakowa, Krosna, Łodzi, Olsztyna, Poznania i Wrocławia. – Jest to doskonała okazja nie tylko do prezentacji wyników swoich badań, ale przede wszystkim spotkania z koleżankami i kolegami z całego kraju umożliwiająca bezcenną wymianą poglądów i doświadczeń – mówią koordynatorzy projektu dr Iga Rybicka i dr hab. inż. Wojciech Zmudziński.

Rezultaty około 60-ciu projektów studenckich zostaną przedstawione w trakcie Konkursu Prac Seminaryjnych (6 czerwca) oraz podczas Forum Studenckich Kół Naukowych (7 czerwca). – Tematyka tegorocznych prac jest zróżnicowana i bardzo interesująca, nierzadko też kontrowersyjna – przekonuje dr Iga Rybicka. W trakcie tegorocznej konferencji studenci przedstawią właściwości szerokiej gamy produktów spożywczych, chemii gospodarczej oraz kosmetyków, ze szczególnym uwzględnieniem kosmetyków naturalnych (np. eko-pomadki w eko-opakowaniu) oraz żywności naturalnej (np. ziołowych napojów izotonicznych). Ponadto ocenią zachowania zakupowe na rynku biletów lotniczych, czystość mikrobiologiczną otaczających nas powierzchni użytkowych oraz odpowiedzą na pytanie, czy odpady spożywcze mogą być wykorzystane w kosmetyce. Choć to tylko niewielka część zagadnień poruszanych podczas XIV Dni Młodych Towaroznawców, na które organizatorzy serdecznie zapraszają 6 i 7 czerwca na Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.


data ostatniej modyfikacji: 2019-06-03 10:52:47
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Poznaniu
boks.gif

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSB_przeglad_uczelni.jpg
wseit_boks.gif
WSZUiE-220_1.jpg
WSSIP_220.jpg
SWPS_220_uni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności