28 maja 2016 (sobota)
(Archiwum)

Techniki manualne w zabiegach przeciwzmarszczkowych i liftingujących - wykład w WSEiT

Wykład techniki manualne w kosmetologii
Wykład techniki manualne w kosmetologii

Wykład odbędzie się 28 maja 2016 roku w budynku HCP Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii przy ul. 28 czerwca 1956r. 231/239 w Poznaniu.

Czas trwania: 16:00-18:00
Ilość osób: 60
Koszt: 30 zł
Prowadzący: Magda Komorowska - absolwentka II Wydziału Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Kosmetyczka z wielkiego zamiłowania. Uczestniczka wielu kongresów, szkoleń i kursów dotyczących masaży, fizjoterapii i kosmetyki. Wykładowca podczas seminarium na Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym IFC Beauty Forum. Certyfikowany Instruktor Facefitness. Właścicielka gabinetu, w którym większość zabiegów jest wykonywana wyłącznie manualnie, zgodnie z osobistą filozofią: "Efekt ma być widoczny już po pierwszym zabiegu, a jednocześnie nie okupiony cierpieniami". Prowadzi nowatorskie zajęcia z ćwiczeń mięśni twarzy. Zajmuje się diagnostyką skóry, jej pielęgnacją oraz prawidłowym zastosowaniem preparatów kosmetycznych dla konkretnych problemów skórnych.

Uczelnia serdecznie zaprasza na wykład z elementami pokazu

Ręce, które...odmładzają. Techniki manualne w zabiegach przeciwzmarszczkowych i liftingujących.

Problem starzenia się skóry i jej wiotczenia okazuje się nie być jedynie "powierzchowną" dysfunkcją. To co obserwujemy gołym okiem na skórze klientki jest wynikiem rozbudowanych procesów, na które składają się czynniki genetyczne, ale także te związane z prawidłową postawą, napięciem mięśni oraz pielęgnacją skóry już w okresie dojrzewania. Ocena tych wszystkich składowych pozwoli na rozpoczęcie prawidłowego i zindywidualizowanego schematu działania, który wcale nie musi być prowadzony z użyciem wysokowyspecjalizowanych urządzeń. Wystarczą sprawne ręce i otwarta głowa.

Na wykładzie dowiesz się jak poprawić owal twarzy, podnieść brwi oraz odmłodzić wygląd szyi - a to wszystko bez użycia skalpela!

Udział w wykładzie potwierdzamy imiennym certyfikatem.

Miejsce wykładu: WSEiT budynek HCP sala 220 (ul. 28 czerwca 1956r. 231/239 Poznań)

Więcej informacji oraz zapisy na stronie: http://www.kursy.wseit.edu.pl/terminarz/poznan/all/-techniki-manualne-w-zabiegach-przeciwzmarszczkowych-i-liftingujacych.html


opublikowano: 2016-04-07
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Poznaniu i okolicy
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 20:30
Ellen Babić | English subtitles
12 czerwca 2026 (piątek), godz. 18:00
Podróż Poślubna Plus
12 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
CHOPIN & FRIENDS – KONCERTY FORTEPIANOWE PRZY ŚWIECACH
12 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Koriolan
12 czerwca 2026 (piątek), godz. 20:00
Porządni ludzie | English subtitles
12 czerwca 2026 (piątek), godz. 20:15
HANS ZIMMER – KONCERTY FORTEPIANOWE PRZY ŚWIECACH
13 czerwca 2026 (sobota), godz. 19:00
Koriolan
13 czerwca 2026 (sobota), godz. 20:00
Porządni ludzie
13 czerwca 2026 (sobota), godz. 20:15
HANS ZIMMER – KONCERTY FORTEPIANOWE PRZY ŚWIECACH
Polityka Prywatności