Collegium Da Vinci zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu KOMPAS, które odbędzie się 3 marca o godz. 17.30 w siedzibie uczelni przy ul. Kutrzeby 10 w Poznaniu.
Tym razem skupimy się na problemie zarządzania w sytacjach kryzysowych. Pierwsi trzej prelegenci opowiedzą o tym, jak radzić sobie z komunikacją kiedy firmę dopada kryzys, druga prelegentka skupi się na zagadnieniu przełamywania oporu w organizacji wobec zmian i przekuwaniu go na zaangażowanie zespołu.
Wstęp jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.
Formuła spotkań KOMPAS jest prosta: spotykamy się raz w miesiącu, by wysłuchać 2-3 prelekcji zaproszonych gości. W ramach spotkań praktycy i uznani specjaliści z zakresu coachingu i zarządzania, dzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem prezentując ciekawe case'y, zapraszając do dyskusji i networkingu.
Magdalena Wałdowska
Partner w Kancelarii Radców Prawnych Zabrocki, Ból i Kajetanowicz Sp. p. Prowadzi na terytorium całego kraju szkolenia z zakresu prawa celnego dla agentów celnych. Rozwijając zainteresowanie prawem celnym, świadczyła pracę na rzecz Ersnt&Young na stanowisku specjalisty ds. celnych w dziale podatku VAT. Sprawowała funkcję członka zarządu w NOTE Sp. z o. o. należącej do szwedzkiej grupy kapitałowej NOTE. Tam zdobyła praktykę w kwestiach związanych z marketingiem i reklamą oraz problematyką prawa korporacyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem relacji własnościowych.
Adwokat, wykładowca akademicki. Doświadczenie zdobywał będąc pracownikiem Wydziału Handlowego Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Waszyngtonie, Kancelarii Prawnej Weil, Gotshal Manges w Warszawie i Wydziału Ekonomicznego Ambasady Republiki Francuskiej w Warszawie, jak również obsługując spółki z branży budowlanej i przemysłowej. Aplikację adwokacką odbył w renomowanej kancelarii karnej, zdobywając duże doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych, w tym karnych gospodarczych.
Arkadiusz Szczepański
Od 2011 r. prowadzi Agencję zintegrowanej komunikacji mediowej Commercial Communications Sp z.o.o Sp.k, w skład której wchodzą marki Szczepański PR i Jacobs & Schwartz CONSULTING. Zarządza kryzysem medialnym, buduje strategie, szkoli kadry. Obecnie pracuje przy projektach związanych z rozwojem sieci handlowych oraz wsparciu komunikacji sieci dystrybucyjnych dla rynku niemieckiego. Motto w pracy: Problem, to okazja w przebraniu.
Inga Bielińska
Wykładowca Collegium Da Vinci. Certyfikowany coach ICF (ACC), systemic coaching i trener inspirowany Non-Violent Communication. Zdobyła doświadczenie menedżerskie kierując pracą szkoły językowej oraz jako Dyrektor wielkopolskich struktur International Coaching Federation (vice dyrektor od 04.2013, dyrektor od 05.2014). Partner zarządzający w Projecie LEVERAGE i właścicielka Pracowni Rozwoju. Przedsiębiorca, wykładowca poznańskich uczelni (WSB, CDV). Wykorzystując dotychczasowe doświadczenie specjalizuje się w budowaniu efektywnych zespołów, komunikacji w zespole, rozwiązywaniu konfliktów. Pracuje głównie procesowo w coachingu dla wyższej i średniej kadry zarządzającej, zespołowym i grupowym.