9-13.08.2014
(Archiwum)

SWPS na Festiwalu Transatlantyk

Wykłady plenerowe SWPS
Wykłady plenerowe SWPS

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej będzie uczestnikiem Festiwalu Transatlantyk. Impreza zaplanowana jest od 9 do 13 sierpnia 2014 roku w Poznaniu na Placu Wolności. W czasie Festiwalu odbędą się seanse filmowe, które poprzedzą inspirujące wykłady specjalistów i wykładowców SWPS.

Jak ewoluował polski szołbiznes? Czy naprawdę wszyscy mężczyźni marzą o seksie w trójkącie? Jak budować związek na zasadzie partnerstwa? O jakich dziesięciu najgorszych rzeczach dowiedzieliśmy się o sobie z kina? - to tylko część pytań, na które będziemy mogli uzyskać odpowiedź podczas wykładów plenerowych SWPS, czyli Festiwalu Transatlantyk w Poznaniu. Na to szczególne wydarzenie zapraszamy od 9 do 13 sierpnia 2014 roku.

Idea Festiwalu Transatlantyk

Goście Festiwalu już po raz trzeci będą mogli przekonać się, że łóżka służą nie tylko do spania. W stolicy Wielkopolski - Poznaniu zostanie rozstawionych 30 łóżek firmy Meble Vox, na których będzie można ćwiczyć, uczyć się, pracować czy oglądać filmy. Posłużą także za wygodną przestrzeń, która pozwoli w pozycji leżącej wysłuchać wykładów pracowników naukowo-dydaktycznych ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

W czasie Festiwalu odbędą się seanse filmowe, które poprzedzą inspirujące wykłady specjalistów i wykładowców SWPS. Wprowadzą uczestników m.in. w świat wielkich uczuć, namiętności, ruchomego obrazu oraz zdradzą tajemnice szołbiznesu. - W niedzielne popołudnie, 10 sierpnia, zapraszamy także do udziału w dyskusji.

Liczba miejsc ograniczona. Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszenie obejmuje rezerwację jednego łóżka. Osoba rejestrująca się ma możliwość zaproszenia do łóżka osób towarzyszących.

Więcej informacji o Festiwalu i wykładach na stronie: http://www.swps.pl/poznan/poznan-aktualnosci/poznan-wydarzenia/11618-wyklady-plenerowe-swps-podczas-festiwalu-transatlantyk


opublikowano: 2014-07-30
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Poznaniu i okolicy
27 marca 2026 (piątek), godz. 18:00
52 DĘBIEC | RAP CLASSIC TOUR | POZNAŃ
27 marca 2026 (piątek), godz. 18:00
Zacznijmy Jeszcze Raz
27 marca 2026 (piątek), godz. 19:00
Queerowa Noc Komediowa edycja: Nic, co ludzkie.
27 marca 2026 (piątek), godz. 20:00
Boeing Boeing
27 marca 2026 (piątek), godz. 20:00
Osiecka Królową Piosenki | Gniezno
27 marca 2026 (piątek), godz. 20:00
Queerowa Noc Komediowa edycja: Nic, co ludzkie, czyli
27 marca 2026 (piątek), godz. 20:00
Randka w ciemność
27 marca 2026 (piątek), godz. 20:00
Zakochani są wśród nas
28 marca 2026 (sobota), godz. 17:00
oCZARowani
28 marca 2026 (sobota), godz. 18:30
Malowanie przy winie w Poznaniu!
Polityka Prywatności