2023-04-23 19:00

Koncert Voo Voo „Premiera”

Koncert Voo Voo „Premiera”
kategoria: koncerty

Miejsce: Tama
Poznań, Ul. Niezłomnych 2

Kup bilet

Cena biletu Standard: 135 PLN

Voo VooPamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***


Godzina otwarcia bram 18.15

Legenda polskiej sceny muzycznej Voo Voo w Poznaniu! Zapraszamy na koncert zespołu promujący najnowszą płytę pt. "Premiera”.

Trudno znaleźć zespół podobny do VooVoo, który od lat jest synonimem muzycznego kunsztu, a zarazem wciąż poszukuje i nie daje się wpisać w sztywne ramy podziałów gatunkowych.
Grupa Wojciecha Waglewskiego znana jest przede wszystkim z niepowtarzalnych występów na żywo.

Nowa płyta "Premiera"
Najnowsza płyta VooVoo, zatytułowana „Premiera” (wyd. Agora), jest po części wynikiem doskonałej koncertowej passy, a także chęci zaprezentowania publiczności aktualnej formy zespołu.
Większość utworów została zarejestrowana „na setkę” podczas improwizacji na żywo w studio.
Tak o powstawaniu albumu mówi sam Wojciech Waglewski: „Przy okazji tych nagrań doszło do fantastycznej współpracy z dwiema kobietami: Mashą Natanson, której talent naprawdę zasługuje na rozpowszechnienie i jeśli choć trochę nam się to udało to już jest to sukces.
Spotkanie z Hanią Rani było wyjątkowo i zaskakująco wręcz spójne, gdyż jak się okazało moja anarchia harmoniczna i nieprzewidywalność inwencji muzyków zespołu są jej bliskie. Spotkania zespołu w studiu były bardzo intensywne.
Nagrania trwały krótko po to by nie uronić nic z energii, którą mamy nadzieję przenieść na scenę za niebawem. T
o jest płyta VooVoo, brzmi jak płyta VooVoo, wygląda jak płyta VooVoo i smakuje jak płyta VooVoo. Smacznego… Wagiel”.Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Kup bilet

Cena biletu Standard: 135 PLN


data ostatniej modyfikacji: 2023-02-08 13:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności