2023-03-28 20:00

PLOHO | Poznań

PLOHO | Poznań
kategoria: koncerty

Miejsce: Pod Minogą
Poznań, Nowowiejskiego 8

Kup bilet

Cena biletu Standard: 75 PLN


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Zimnofalowe trio Ploho po 4 latach powraca do Polski na dwa koncerty! Pochodząca z Nowosybirska grupa wystąpi w marcu w Warszawie i Poznaniu w ramach promocji swojej najnowszej płyty “When the Soul Sleeps”.

Ploho to grupa powstała w 2013 roku w industrialnym sercu Syberii - Nowosybirsku. Trio czerpie inspiracje z sowieckich i brytyjskich brzmień new wave, co łączy z mroźną atmosferą samotności swojego regionu oraz historiami o bezsilności i bezskutecznej walce z państwem policyjnym. Dodając do tego element nostalgii za czasami przełomu wieków, kasetami VHS i kompaktowymi, Ploho tworzy klimat, który podbił serca dużej ilości odbiorców na całym świecie. W lutym 2022 zespół rozpoczął pracę nad swoim najnowszym albumem, “When the Soul Sleeps”. Rozpoczęcie rosyjskiej inwazji na Ukrainę zamroziło ten proces na pewien czas, jednak te tragiczne wydarzenia i ich ciężar zainspirowały muzyków, a utwory, które ostatecznie znalazły się na tym materiale, przesiąknięte są strachem i obawą o swoich przyjaciół. Krótko po zarejestrowaniu albumu zespół opuścił terytorium Rosji na rzecz Belgradu. Ploho powraca do aktywności koncertowej i już w marcu zaprezentuje kompozycje z “When the Soul Sleeps” w Warszawie i Poznaniu!

PLOHO

📅27.03.2023
📍Warszawa,Hydrozagadka

📅28.03.2023
📍Poznań, Pod Minogą

 Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

 Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

 W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ PLOHO (Artoffact Records) - post-punk / new wave

🌐https://www.facebook.com/plohoband
🌐https://www.instagram.com/plohoband

🔊”Не будем прощаться”: https://www.youtube.com/watch?v=Br0_HP-Lsus
🔊”Закладка”: https://www.youtube.com/watch?v=pBy1-gCHGtA
🔊”Прости”:https://www.youtube.com/watch?v=NWnBuoPj8iA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Kup bilet

Cena biletu Standard: 75 PLN


data ostatniej modyfikacji: 2023-01-16 23:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności