2021-12-04 20:00

WOJTEK MAZOLEWSKI ''Yugen''

WOJTEK MAZOLEWSKI ''Yugen''
kategoria: koncerty

Miejsce: Blue Note
Poznań, ul. Kościuszki 79

Kup bilet

Cena biletu Miejsca stojące: 60 PLN

Wojtek Mazolewski, Helaine Vis


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

19:00
Otwarcie drzwi
20:00 Support: Helaine Vis
21:00 Wojtek Mazolewski

„Union” to kolejny utwór zapowiadający nowy projekt Wojtka Mazolewskiego, który po wielu latach sięgnął do pierwszego instrumentu z którym zaprzyjaźnił się mając zaledwie kilka lat – gitary. Zupełnie nieoczekiwanie powrót do tego instrumentu zapoczątkował nową muzyczną podróż, która zamyka się w album zatytułowany „Yūgen (幽玄)” który trafi do Waszych rąk już 29 października tego roku.

Mazolewski mówi o płycie „To melodia której początek napisałem wiele lat temu, a grając teraz w domu rozwinąłem ten pomysł i nabrał on bardzo aktualnego charakteru. Uspokaja, relaksuje co pobudza wyobraźnię. Dźwięki wyrażają bliskość w byciu razem. Uważam ze bez względu na różnice więcej nas łączy niż dzieli, a bycie razem przynosi nam wiele pożytku”.

Pierwszym singlem promującym nadchodzące wydawnictwo jest „Manifest” który jest dobrym życzeniem na przekór dzisiejszym czasom.
Zobacz klip: https://youtu.be/rk8bbYg35g8

Premiera albumu zaplanowana jest na 29 października 2021 roku.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!


data ostatniej modyfikacji: 2021-11-29 13:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności