2020-10-31 20:00

VNM / Poznań

VNM %2F Poznań
kategoria: koncerty

Miejsce: Próżność
Poznań, ul. Niepodległości 8a

Kup bilet

Cena biletu Standard: 40 PLN

VNM


Wiemy, że czekaliście! 31 października VNM pojawi się w Poznaniu i promować będzie swoje najnowsze wydawnictwo Hope For The Best. I odbędzie się to w klubie Próżność!
_______________________________________________________________________
Coś o najnowszej płycie VNM-a:
"Krajobraz VNMa zastany po jego ostatnim albumie nagranym w hołdzie dla samoświadomości: tak jak CTDN przyniósł zarówno autorowi jak i słuchaczom ogrom rozwiązań, tak Hope For The Best
pozostawia po sobie wiele pytań bez odpowiedzi. VNM, będąc pogodzony już sam ze sobą, rozważa o swoim obecnym podejściu do tworzenia i słuchania muzyki („Vent”, „Tak jak ja”), o decyzjach związanych z posiadaniem potomstwa („Unborn”) czy uzależnieniu od telefonu i obecnej roli social mediów („Biały szum”). Mimo nowych niewiadomych w życiu VNMa niemal wszystkie utwory, położone na często nieoczywistych w doborze produkcjach łączy cicha wiara autora w to, że po prostu wszystko będzie dobrze.
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Wszystkich uczestników obowiązuje ścisłe przestrzeganie regulaminu wydarzenia.


data ostatniej modyfikacji: 2020-10-05 13:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności