2021-08-28 19:00

Waglewski Fisz Emade – promocja nowej płyty | Poznań | Plener Promienista

Waglewski Fisz Emade – promocja nowej płyty | Poznań
kategoria: koncerty

Miejsce: Plener Promienista
Poznań, ul. Promienista 27a

Kup bilet

Cena biletu Standard: 100 PLN

Waglewski Fisz Emade


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

bramka 18:00
start 19:00

Zapraszamy 28 sierpnia na koncert Waglewski Fisz Emade promujący najnowszy album artystów. Artystyczne drogi Panów Waglewskich splatają się po raz trzeci.

Po siedmiu latach od złotej płyty „Matka Syn Bóg”, Waglewski Fisz Emade powracają z albumem „Duchy ludzi i zwierząt”. Na swojej trzeciej płycie, muzycy poruszają się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, aż do dynamicznych, wręcz radosnych brzmień, i jak na Waglewskich przystało – zręcznie przy tym wymykając się gatunkom muzycznym.

Szerokie spojrzenie na muzykę, jakie prezentują Wojciech, Bartosz Fisz i Piotr Emade Waglewscy, po raz kolejny zaowocowało mocnym albumem, o silnym artystycznym wyrazie. Fani poprzednich płyt zespołu z pewnością znajdą na „Duchach ludzi i zwierząt” brzmienia znane wcześniej, charakterystyczne dla zespołu, ale jak mówi Wojciech Waglewski: „Nasze nowe piosenki są inne niż stare, ładniejsze. Płyta też będzie ładniejsza i inna…” Za kompozycje i słowa odpowiadają Wojciech i Bartosz Waglewscy. Producentem muzycznym płyty jest Piotr Waglewski. Gościnnie na płycie, zespołowi towarzyszą: Anna Prokopczuk (altówka i głos), Mariusz Obijalski (fortepian i instrumenty klawiszowe) oraz Dominik Frankiewicz (wiolonczela). Płyta ukazała się 9 października 2020 nakładem Mystic Production, za realizację płyty odpowiada ART2 Music.

Kup bilet już dzisiaj na Biletomat.pl!


data ostatniej modyfikacji: 2021-05-07 17:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności