Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań
2020-08-08 20:00

KUKON | Dziedziniec Tama

KUKON | Dziedziniec Tama
kategoria: koncerty

Miejsce: Tama
Poznań, Ul. Niezłomnych 2

Kup bilet

Cena biletu Standard: 55 PLN

Kukon


bramka - 19:00
start - 20:00

Kukon już 8 sierpnia wystąpi na dziedzińcu klubu Tama i zaprezentuje materiał ze swojego nowego, powstałego we współpracy z producentem Magierą albumu „Afera”!  

Kukon to raper pochodzący z Biłgoraja, dokładnie z dzielnicy Ogrody – znamy to z wielu jego utworów, a najwięcej o tym słyszeliśmy na krążku Ogrody Mixtape. Kuba sam siebie określa jako outsidera polskiej sceny muzycznej, nie skupiając się na współpracy z innymi artystami. Większy nacisk kładzie na poszukiwaniu swojego, unikatowego stylu. Znaczną część kariery spędził w podziemiu, wrzucając numery na kanał Ogrody, gdzie również wrzucił swój pierwszy mixtape – #STILLTRILLOGF MIXTAPE.
26 czerwca ukazała się płyta „Afera” – owoc współpracy Kukona i Magiery, jednego z najbardziej zaskakujących duetów na polskiej scenie rapowej. Na portalu Glamrap przeczytamy: „To wybuch dwóch wulkanów jednocześnie, nagłe zderzenie przeciwstawnych emocji. To tak, jakbyś zarobił okrągłą bańkę, dokładnie w tym samym tygodniu, w którym straciłeś dom. Życiowa huśtawka 24h na dobę. Afera to rany zaklejone złotym plastrem, strach, ból, mocne pragnienia spacyfikowane złotym kagańcem.”

????https://www.facebook.com/KukonOGF/
????https://www.instagram.com/kukonogf/

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
????Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
????Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 2m lub zakrycie nosa i ust (wtedy ten odstęp nie obowiązuje).
????Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.

❌ Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB

????Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/


data ostatniej modyfikacji: 2020-08-08 13:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności