Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań
2020-10-22 18:00

XII Festiwal Piosenki Młodzieżowej "Śpiewaj i Walcz!" - koncert Cleo

XII Festiwal Piosenki Młodzieżowej "Śpiewaj i Walcz!"  - koncert Cleo
kategoria: koncerty

Miejsce: JOK Jarocin
Jarocin, plac FMR nr. 1

Kup bilet

Cena biletu Standard: 50 PLN

Cleo


Zapraszamy na XII Festiwal Piosenki Młodzieżowej "Śpiewaj i Walcz!" oraz występ Cleo!

CLEO – wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka - kobieta wielu talentów. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTube i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej. Kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R’n’B, Funk i Hip Hop, fascynując się wielkimi divami światowej sceny – Arethą Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaką Khan, Laryn Hill. Odkryta przez Donatana, w 2013 wydała singiel "MY SŁOWIANIE" który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale YouTube łącznie w różnych wersjach PONAD 100 milionów razy i stał się cyfrową piosenką roku 2014. W tym samym roku reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji a jej występ uważany jest za jeden z lepszych i barwniejszych epizodów Eurowizji. Wydana rok później płyta HIPER/CHIMERA uzyskała status potrójnej platyny.

Cleo jest najpopularniejszą Polską wokalistką w sieci, jej profile społecznościowe zgromadziły ponad półtora miliona fanów, a jej teledyski na YouTube wyświetlono około 300 milionów razy. W 2016 roku Cleo wydała swój drugi album BASTET który już przed trafieniem do sklepów na etapie przedsprzedaży uzyskał wyróżnienie złotej płyty a po kilku meisiącach podwójnej platyny. Pierwszy singiel z płyty, "Zabiorę Nas" uzyskał najwyższy status diamentowego singla oraz Cyfrowej Piosenki roku 2016.

W 2018 roku Cleo rozpoczęła prace nad swoim trzecim albumem, pierwszym singlem z płyty został przebój "ŁOWCY GWIAZD" który 4 miesiące po premierze osiągnął 40 milionów wyświetleń. Kolejnymi singlami zostały "Za Krokiem Krok" oraz "DOM (STAMINA)".  

Bilet w cenie 30zł przysługuje dzieciom i młodzieży za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej przy weryfikacji biletu. Dzieci do 6 lat wstęp wolny. 

 


data ostatniej modyfikacji: 2020-05-29 09:22:12
Komentarze
 
Polityka Prywatności