Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań
2019-10-26 22:30

PussyDog & Wookie BDay

PussyDog & Wookie BDay

Miejsce: Bałtyk
Poznań, Roosevelta 22

Kup bilet

Cena biletu Standard: 20 PLN

Seb Skalski, Busha, CJ, Creamer, NovacDj, Haze, Shamut, Wookie

Tradycyjnie w październiku zapraszamy na podwójny jubileusz!
PussyDog & Wookie BDay, a dokładnie 25 lat Wookie’go na scenie & 19 lat PussyDoga!

Ten rok jest wyjątkowy, bo Wookie na scenie jest już ćwierć wieku! :-)
Dj Wookie już 25 lat aktywnie działa na naszej scenie klubowej, a jego organizacja imprezowa - PUSSYDOG - założona wspólnie z Shamutem, startowała 19 lat temu!

W tym czasie Wookster przetoczył się przez większość polskich klubów, zagrał z wieloma gwiazdami, przejechał stylistycznie po wielu gatunkach muzyki elektronicznej. W '94, po wstępnej fascynacji szeroko rozumianą i dopiero co poznawaną muzyką elektroniczną, skoncentrował się na minimal techno. Wraz z kilkoma innymi młodymi dj'ami grywał regularnie podczas imprez w klubie Eskulap, co, w każdy weekend, przyciągało soczyste tłumy! W latach 97-99, zafascynowany londyńskim 2step garage, nieustannie zarażał nim niewielką, aczkolwiek bardzo elitarną, publikę w malutkim klubie Post Dali.

W 2000 roku wraz z Shamutem zawiązał kolektyw PussyDog, a organizowane przez chłopaków Pussystacje i El Choco przez lata przyciągały tłumy ludzi, spragnionych pozytywnych wibracji i nieskrępowanej, przesiąkniętej hedonizmem, zabawy.
Wookie jest obecnie klasyfikowany jako DJ „house'owy”, czego bardzo nie lubi, jako, że nigdy nie ograniczał się do jednego stylu w swoich setach. Zawsze starał się czerpać z różnych źródełek. Dlatego też tradycyjnie skład dj'ski na urodzinowej imprezie będzie baaardzo zróżnicowany. A to pozwoli Wam usłyszeć zarówno house'owe klasyki, sztosy techno, 2step, jak i garage czy deep house.

##############

26.10 (sobota)
MUS Bar & View
Zagrają m. in:
Seb Skalski
Busha
CJ
Creamer
NovacDj
Haze
Shamut 
Wookie :) and guests!


data ostatniej modyfikacji: 2019-10-16 13:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności