Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań

Poznań - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2018-05-23

Konwent Rozwoju 4: Think Future! Early birds!

Czy wiesz co to kryptomarketing i tokenizacja? Co łączy greckiego filozofa Protagorasa z Design Thinking? Czy empatia jest unisex? Dlaczego czasami, zamiast pytać, warto podglądać i jak w tym pomaga "umysł początkującego"? Ile warta jest kreatywna praca? Wszystkie te wątpliwości rozwiejemy na Konwencie Rozwoju #4: Think Future!

Inspirujące talks i niebanalne spotkania z ciekawymi osobistościami ze świata innowacji, biznesu i marketingu, to tylko cześć atrakcji, jakie czekają na Was na Konwencie Rozwoju organizowanym już po raz 4 w prestiżowej przestrzeni Międzynarodowych targów Poznańskich. To doskonała okazja, by poznań niebanalne postaci z różnych branż i firm, posłuchać o świeżych pomysłach i ideach, a do tego nawiązać cenne kontakty biznesowe podczas tradycyjnego już networkingu, który zawsze spotyka się na Konwencie z ogromnym entuzjazmem.

Tematem czwartej edycji jest Think Future: będziemy rozmawiać o human centered design, empatii, kryptomarketingu, blockchain, tokenizacji, prawach autorskich i innych aspektach związanych z przyszłością i zmianami jakie nas czekają. Organizatorzy obiecują także wiele niespodzianek i moc inspiracji.


data ostatniej modyfikacji: 2018-05-01 08:02:51
Komentarze

Nauka języków w Poznaniu
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
ok_przeglad_uczelni.gif
WSZUiE-220_1.jpg
SWPS_220_uni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach - 3
miniatura
 
Polityka Prywatności