Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań

Poznań - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2018-03-08 21:00

Nosaj Thing LIVE - Poznań

Nosaj Thing LIVE - Poznań
kategoria: koncerty

Miejsce: Projekt LAB
Poznań, Grochowe Łąki 5

Kup bilet

Cena biletu Standard : 35 PLN

Nosaj Thing LIVE

Drzwi: 20:00
Koncert: 21:00

Nosaj Thing wraca do Warszawy! Artysta tym razem pojawi się w Polsce, by promować swoje najnowsze dzieło – album „Parallels”.

Nosaj Thing wystąpi na żywo, a setowi w Projekt LAB towarzyszyć będzie specjalna oprawa świetlna.

Nowamuzyka.pl o „Parallels”:
„W 2015 Nosaj Thing w wyniku kradzieży stracił poza sprzętem wycenionym na dwadzieścia tysięcy dolarów również dysk z zapisem swojej dwuletniej producenckiej pracy: ścieżki bazowe do dopiero co wydanego albumu „Fated”, remiksy, live-sety, banki brzmień, a także pomysły na nowy longplay. Po krótkim okresie załamania twórca otrzepał się z żalu i postanowił przekuć koszmarną stratę w filozoficzną wartość napędzającą do działania, nie próbując przy tym odtwarzać straconych pomysłów, a rozpocząć prace od zera. Tak powstało „Parallels”.
Trzydziestodwuletni producent z Los Angeles powrócił z czwartym albumem w osiem lat od pamiętnego debiutu „Drift” – w międzyczasie ukazały się jeszcze udane krążki „Home” oraz wspomniane „Fated”. Najnowsze dzieło przynosi dziesięć utworów, większość z nich to instrumentale, ale są też numery z wokalistami, co stało się już swego rodzaju tradycją. W kawałku „All Points Back To U” pojawił się związany z wyspiarską sceną elektroniczną Steve Spacek i ta współpraca przyniosła naprawdę piękny rezultat. Oszczędny podkład oparty na rytmie 4/4 podmywają chóralne pady oraz buzująco kroczący bas, a niski głos brata DBridge spokojnie wyśpiewuje neosoulowo kolejne wersy tekstu miejscami nawet szepcząc.“


data ostatniej modyfikacji: 2018-01-16 13:15:01
Komentarze

Nauka języków w Poznaniu
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
boks___przegl__d_uczelni.jpg
WSZUiE-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura studenci UMK
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności