Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań

Poznań - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2018-01-12 23:00

Monoteism: Function

Monoteism: Function

Miejsce: Tama
Poznań, Ul. Niezłomnych 2

Kup bilet

Cena biletu Standard : 25 PLN

Function / Ostgut Ton, Infrastructure New York
http://bit.ly/Function_Berghain07
Sin / Analogen, Urbanum, Tama
Juerga / Urbanum

Legendarny rezydent Berghain, jedna z najgłośniejszych postaci amerykańskiej sceny techno, a także od niedawna rezydent gruzińskiego Bassiani, które stało się wizytówką undergroundowego techno!

Projekty Functiona, które odniosły sukces można wymieniać godzinami. Najbardziej popularne to mix Berghain 07, który odsłuchany został ponad 300 000 razy! Jako trio LSD wraz ze Steve Bicknellem oraz Lukiem Slaterem są obecnie bohaterami największych festiwali i najlepszych klubów na świecie.

Jego własna oficyna Infrastructure New York, od końca lat '90 jest jedną z najważniejszych amerykańskich wytwórni techno, wyznaczając trendy w USA i w samej Europie. Wszystko za sprawą unikatowej selekcji, dzięki której w katalogu labelu znalazły się płyty Rrose, Inland czy Cassegrain, czyli postaci wyznaczające standardy na nowoczesnej scenie techno.

Na scenie supportować ich będą lokalni wyjadacze. Sin, przedstawiciel Analogen i rezydent Tamy oraz Juerga, szef agencji Urbanum. To dzięki nim w Poznaniu można było usłyszeć występy m.in. Oscara Mulero, Inigo Kennedy czy Perc. Sin niedawno zaliczył debiut na legendarnym Mayday, a Juerga z powodzeniem obstawia line-upy undergroundowych berlińskich klubów, gdzie od 4 lat mieszka.

Ta noc będzie również początkiem nowego cyklu wydarzeń spod znaku szeroko pojętego techno "Monoteism", którego kuratorem będzie nasz rezydent - Sin.

DJ's:

Function / Ostgut Ton, Infrastructure New York
http://bit.ly/Function_Berghain07

Sin / Analogen, Urbanum, Tama
Juerga / Urbanum


data ostatniej modyfikacji: 2017-12-15 13:15:01
Komentarze
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
WSZUiE-220_1.jpg
SWPS_220_uni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności