Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań

Poznań - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-12-17

StartUp MashUp

StartUp MashUp 2017 to już piąta edycja trzydniowego wydarzenia tworzonego przez organizację studencką PBDA Consulting. Wykłady odbędą się dnia 14.12 (czwartek) na Uniwersytecie Ekonomicznym w Sali 111A, natomiast warsztaty w dniach 16-17.12 w biurowcu OMEGI przy ulicy Dąbrowskiego 79A.

Wydarzenie skierowane jest do studentów, którzy myślą o założeniu własnej działalności w formie startupu. Składa się z wykładów otwartych prowadzonych przez zaproszonych prelegentów oraz warsztatów.Obie części będą prowadzone przez znane w środowisku startupowym osobistości, mające dużą wiedzę i doświadczenie. W trakcie wykładów uczestnicy lepiej poznają świat startupów i mechanizmy nim rządzące, a na warsztatach wykorzystają zdobytą wiedzę w praktyce.Jest do doskonała okazja na znalezienie odpowiedzi na nurtujące pytania, pracę pod okiem profesjonalistów z branży startupowej, a także poznanie osób podzielających wspólne zainteresowania. Kto wie, może właśnie na SUMU poznasz swoich przyszłych partnerów biznesowych?

StartUp MashUp to wydarzenie organizowane przez studentów, dla studentów. Prosta idea, łącząca zainteresowanie i pasję organizatorów. Chcemy podzielić się tym, co dla nas ciekawe i rozwijające. Do udziału w SUMU 2017 zapraszamy wszystkich studentów poznańskich uczelni, jak i absolwentów studiów wyższych. Szczegóły na stronie www.pbda.pl/sumu oraz w wydarzeniu na Facebooku: www.facebook.com/events/902541783244877


data ostatniej modyfikacji: 2017-11-29 09:19:21
Komentarze
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
WSZUiE-220_1.jpg
SWPS_220_uni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura SGGW - weterynarze
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności