Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań

Poznań - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2018-01-06 20:00

WAGLEWSKI / FISZ / EMADE

WAGLEWSKI %2F FISZ %2F EMADE
kategoria: koncerty

Miejsce: Aula Artis
Poznań, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

Kup bilet

Cena biletu Standard (miejsce siedzące): 90 PLN

WAGLEWSKI / FISZ / EMADE

Rodzinny projekt Waglewski Fisz Emade powraca do Poznania, by w Auli Artis zaprezentować swój drugi album 'Matka, Syn, Bóg'. Oczywiście nie zabraknie też kompozycji z ich debiutanckiej płyty 'Męska Muzyka'.

Album „Matka, Syn, Bóg” powstawał od kwietnia do sierpnia 2013. Jego producentem muzycznym jest Emade, który także gra we wszystkich utworach na perkusji. Słowa napisali Fisz (głos, gitara basowa) i Wojciech Waglewski (głos, gitary). Kompozycje w większości należą do Wojciecha Waglewskiego. Gościnnie na płycie pojawili się m.in. Miłosz Pękala – wibrafon (Mitch&Mitch), wokalistka duetu Rebeka - Iwona Skwarek, Mariusz Obijalski - fortepian (Tworzywo, Natu) i Stefan Wesołowski - instrumenty smyczkowe.
Wojciech Waglewski o płycie: „Tym razem jest to płyta wymyślona wspólnie... zespołowo ponieważ od czasu poprzedniej płyty będącej jednorazowych projektem, powstał zespół Waglewski, Fisz, Emade... W związku z tym większa dojrzałość i większa spójność materiału. Po ukończeniu i przesłuchaniu całości, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że to najbardziej osobisty, najgłębszy i jednocześnie najprawdziwszy materiał biorąc pod uwagę wszystko to, czego dokonaliśmy do tej pory...”.

„Ojciec” na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=ROTYmNckBCw


data ostatniej modyfikacji: 2017-11-28 17:15:01
Komentarze
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
WSZUiE-220_1.jpg
SWPS_220_uni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura MBA - Szkoła Biznesu PW
 
Polityka Prywatności