Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań

Poznań - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-12-31 21:30

SQ New Years Eve pres. Party Animals!

SQ New Years Eve pres. Party Animals!

Miejsce: SQ klub
Poznań, ul. Półwiejska 42

Kup bilet

Cena biletu Wejście od godziny 00.30: 40 PLN

Bartes
Matthew Clarck
Jacob A on VOCAL
Banan on SAX

SQ – klubowe przestrzenie w centrum Poznania, gdzie pośród ceglanych murów i ledowych ścian spotykają się tysiące pasjonatów muzyki i tańca. Sylwester w tym roku przyniesie im niezwykłe przeobrażenie – wszyscy odnajdą w sobie pierwotny zew czystej imprezowej przyjemności. Pod osłoną nocy klubem zawładną Party Animals.

Ich naturalnym środowiskiem są głośne półmroki i gorące parkiety. Te muzykożerne ssaki lądowe imprezują stadami liczącymi od kilku do kilkunastu osobników, z reguły samic i samców. Różnorodność gatunków zachwyca. Dzikie i nieokiełznane w tańcu lwy i pantery, delektujące się muzyką i konwersacjami sarny i łanie, blokujące dostęp do wodopoju przy barze nosorożce czy będące w kilku miejscach jednocześnie nocne jastrzębie – w tę jedną noc znajdują wspólny język. Jest ona zwieńczeniem całego roku obfitującego w urządzanie gniazd, polowania czy gody. Po wkroczeniu do tej house’owej dżungli, zewnętrzny świat traci na chwilę znaczenie, a każde drzemiące w nas zwierzę może dać upust hedonistycznej potrzebie śpiewu, tańca i delektowania się drinkami do rana.

Wszystkich Party Animalsów czeka wyjątkowa maskarada, w tym roku Sylwester zawyje jak wilk, zaryczy jak niedźwiedź albo zaszczebioce jak słowik. Motywy zwierzęce w strojach gości sprawią, że klub zamieni się w taneczną dżunglę, gorący step parkietu będzie się ciągnął po horyzont, a noc skąpie się w tropikalnym deszczu szampana. Głowy drapieżników, skrzydła nocnych łowców, czułki, kły, pióra, ogony, pazury, sztuczne futra – wszystko jest zalecane. Barwne i dzikie królestwo zwierząt nocy roztańczy się do muzyki house serwowanej przez Bartesa i Matthew Clarcka, której akompaniował będzie najlepszy klubowy wokal w Polsce - Jacob A i najlepszy klubowy sax w Polsce – Banan!

O równowagę w ekosystemie zadbają świetnie zaopatrzone bary. Niech ta ostatnia noc 2017 będzie niczym najlepsza imprezowa uczta upolowana w tym roku przez Party Animals!

Rooooar!


SQ New Years Eve: Party Animals


Bartes

Matthew Clarck

Jacob A on VOCAL

Banan on SAX

start: 21:30

COCKTAIL BAR do 24:00 drinki/ koktaile na bazie: wódka Absolut, whisky Chivas, rum Havana, "bąbelki" o północy // woda, soki & napoje gazowane (z wyłączeniem Red Bulla) 

BILETY:

do 30.12 – 120 zł, w dniu imprezy 140 zł || po 00:30 – 40 zł (bez cocktail baru)

Rezerwacja miejsca siedzącego – 60 zł/osoba --> http://bit.ly/sqrezerwacja

szczegółowe informacje: Magda 663 786 547 (11:00 – 20:00)


data ostatniej modyfikacji: 2017-11-13 13:15:01
Komentarze
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
WSZUiE-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura UMCS
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności