www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań

Poznań - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-10-13 23:00

Brexit: Commodo (Deep Medi) & Footsie / Mordor Muzik

Brexit: Commodo (Deep Medi) & Footsie %2F Mordor Muzik

Miejsce: Projekt LAB
Poznań, Grochowe Łąki 5

Kup bilet

Cena biletu Standard: 15 PLN

Main:
Commodo + Footsie
Mordor Muzik
Paszczak
Combs
NSA vs Lucysfear

Bar:
Potocki
Michał Nowak
& more tba

Brexit zaprasza na kolejną odsłonę cyklu, najmroczniejszą ze wszystkich do tej pory. Po raz pierwszy w Polsce wystąpi Commodo* - reprezentant DEEP MEDi. Razem z nim na scenie, po raz pierwszy w Poznaniu, wystąpi też grime'owy mc z krwi i kości, połowa legendarnego duetu Newham Generals - Footsie Newham. 
Lokalne wsparcie zapewnią Mordor Muzik ,w specjalnym deepowym secie, specjalista od mocnego uderzenia - PASZCZAK - oraz Combs i połączone siły NSA i Lucysfear w okazyjnym b2b!

Commodo to artysta rzadko obecny w internecie, wyznający zasadę, że muzyka powinna mówić sama za siebie. W swoich utworach łączy ciężkie bity z soulowym groovem i samplingiem, którym interesował się jeszcze jako fan hiphopu. W jego ostatnich produkcjach słuchać koncentrację na sound designie. Związany ze sceną dubstepową praktycznie od początku jej istnienia - szczególnie z ekipą Deep Medi Musik. Podczas seta w LABie spodziewać się możecie wycieczki po całej historii muzyki bassowej w wysp - aż po najświeższe dubplatey!

Footsie, połowa duetu Newham Generals. Mc i producent związany od kilkunastu lat z londyńską sceną grime, dla której jest człowiekiem instytucją. Niezależnie od koniuktury pozostał wierny ciężkim surowym brzmieniom, a jego talent rozwija się z roku na rok. Nieustannie wydaje utwory jako mc zarówno solo dla wytwórni Dizziego Rascala jak oraz w duecie z D Double E i produkuje dla większości liczących się graczy na scenie grime. Pomimo kilkunastu lat na scenie i miana prawdziwego 'originator' pozostaje skromny, szlifując w skupieniu swój warsztat producencki i nieustannie reprezentując swoją dzielnicę - Newham.


data ostatniej modyfikacji: 2017-10-05 17:15:01
Komentarze

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
WSZUiE-220_1.jpg
SWPS_220_uni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura