www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań

Poznań - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-10-15 20:00

Kabaret HRABI „Cyrkuśniki” - XV Festiwal Zostań Gwiazdą Kabaretu

kategoria: festiwale

15 października 2017 r. godzina 20:00, w Teatrze Muzycznym w Poznaniu,ul. Niezłomnych 1E, w ramach Finału XV Festiwalu 'Zostań Gwiazdą Kabaretu' odbędzie się koncert kabaretu HRABI w programie 'Cyrkuśniki'. BILETY w cenie 70 i 80 zł (zależnie od miejsca) - https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-kabaret-hrabi-w-programie-cyrkusniki--33012?id=161496

Kabaret HRABI powstał w 2002 roku w Zielonej Górze. Tworzy go dwoje aktorów byłego kabaretu Potem (Dariusz Kamys i Joanna Kołaczkowska), Łukasz Pietsch (pianista) oraz Tomasz Majer.
Od razu zwrócili na siebie uwagę programem „Demo”, który był prezentacją ich możliwości. Każdy kolejny program witany jest przez publiczność entuzjastycznie.
Mają bardzo celny dowcip, potrafią też śmiać się z samych siebie i publicznie eksponować własne wady. Jeśli dodać do tego wdzięk i spontaniczność, uzyskamy mieszankę bardzo dobrego kabaretu, jakim jest właśnie Hrabi. Aż czasem dziw bierze, skąd oni biorą pomysły…
„Cyrkuśniki” to najnowszy program kabaretu Hrabi. „Patrzcie, idzie nasz miejscowy cyrkuśnik'! - lata temu usłyszał Dariusz Kamys, wchodząc do sklepu spożywczego. Niech więc tak będzie! Cyrkuśniki - Aktorzy na usługach publiczności. Wszystko dla niej. Hrabi do usług.

dodane przez Zostań Gwiazdą Kabaretu


data ostatniej modyfikacji: 2017-07-11 12:58:06
Komentarze

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
WSZUiE-220_1.jpg
SWPS_220_uni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura