2016-04-21

STUDENCI UEP BAWIĄ SIĘ I WSPIERAJĄ DZIECI ZE ŚWIETLICY KOLOROWY PRZYSTANEK

Impreza klubow w ramach akcji charytatywnej Fura Szczęścia

Organizatorzy Fury Szczęścia, cyklicznego projektu studentów kierunku Zarządzanie, specjalność Komunikacja w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na największą imprezę klubową organizowaną w ramach tej charytatywnej akcji, czyli CASINO ROYALE w Klubie Cooliozum przy ul. św. Marcina 45 w Poznaniu.

Wejściówki w cenie 10 PLN będzie można nabyć:

1. 18 i 21 kwietnia w godzinach od 9:00 do 15:00 w budynku A na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

2. Codziennie do dnia imprezy w Klubie Galeria Shisha przy ul. Taczaka.

3. Pod numerem telefonu: 605 298 123.

4. W dniu wydarzenia w klubie.

Impreza utrzymana w stylu James'a Bonda, odbędzie się 21 kwietnia 2016 roku od godz. 20:00. Organizatorzy zachęcają do uczestnictwa w wydarzeniu, podkreślając angażujące atrakcje obecne podczas eleganckiego wieczoru. Gra w ruletkę, Black Jack, konkurs z nagrodami to tylko niektóre z zabaw, które czekają na imprezowiczów! Wśród prezentów znaleźć będzie można m.in. bilety do kina, teatru, a także gadżety od partnerów akcji. Ogólna wartość nagród w konkursie wyniesie ponad 1000 PLN.

Dochód ze sprzedaży biletów oraz fantów konkursowych w całości zostanie przeznaczony na remont i poprawienie warunków sanitarnych w budynku świetlicy KOLOROWY PRZYSTANEK, funkcjonującej przy Parafii pod wezwaniem św. Jana Bosko w Poznaniu. Świetlica poprzez swoje działania stara się wyrównywać szanse rozwojowe dzieci nie tylko w nauce, ale również na płaszczyźnie zainteresowań i talentów, poprzez organizację licznych warsztatów i zdywersyfikowanych form aktywności.


data ostatniej modyfikacji: 2016-04-18 10:17:23
Komentarze
 
Polityka Prywatności