10 grudnia 2014 (środa), godz. 19:15

Be with us and DISQUS - spotkanie w UEP

Logo DISQUS
Logo DISQUS

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych w środę 10.12.2014 do Auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na godz. 19:15!

Czy jesteś w stanie poświęcić 10 minut ze swojego życia? To tylko 10 minut, a może dać Ci tak wiele. Masz niepowtarzalną okazję, aby spotkać się z przedstawicielami interesujących Cię branż i wysłuchać ich idei wartych rozpowszechniania. Co więcej, dajemy Ci możliwość bezpośredniej konwersacji z prelegentami podczas spotkania. Być może kiedyś to Ty będziesz na ich miejscu! Be with as and DisQus!

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych w środę 10.12.2014 do Auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na godz. 19:15!

Czym jest "Disqus"?

Widziałeś kiedyś wystąpienie TED? To już wiesz!

Disqus to cykl spotkań, podczas, których prelegenci z różnych branż i instytucji, prowadzą prezentacje na wybrany przez siebie temat oraz dyskusje z uczestnikami. Forma prezentacji jest dowolna, a czas jej trwania wynosi maksymalnie 10 minut. Podczas jednego spotkania Disqusa przemawiać będzie 4-5 osób ze świata biznesu, kultury etc. Zróżnicowanie tematyki spotkań sprawia, że są one atrakcyjniejsze dla naszych uczestników.


opublikowano: 2014-12-08
« powrót
Komentarze
Polityka Prywatności