16 grudnia 2012 (niedziela)

BABI TARG

BABI TARG – WYMIEŃ, KUP, SPRZEDAJ. Niedziela, 16 grudnia, godz. 12.00-15.00. Wstęp na salę (dotyczy wszystkich uczestniczek i uczestników) od godz. 12.00. Osoby, które nie wystawiają swoich ubrań zapraszamy od godz. 12.30! Bilety: 10/ 5 zł.

Lubisz niebanalne ubrania, ciekawą biżuterię, oryginalne dodatki? Przyjdź na akcję wymiany ciuchów BABI TARG® organizowaną po raz pierwszy na Stadionie Miejskim w Poznaniu, który tym razem zostanie opanowany przez mieszkanki Poznania. Impreza odbędzie się w sali „Platinum” (trybuna nr 1/poziom 3), w zamkniętej, ogrzewanej przestrzeni. Uczestniczki będą miały do dyspozycji ponad 1500 m2 oraz dogodny parking.  Babi Targ będzie doskonałą okazją, aby przyjrzeć się na co dzień zamkniętym przestrzeniom stadionu.

BABI TARG to lokalna odmiana znanych i coraz bardziej popularnych w Polsce swapping parties, polegających w głównej mierze na wymianie ciuchów, butów i innych dodatków. BABI TARG jest najstarszą imprezą tego typu w Polsce – organizowany jest regularnie od 2007 roku w Poznaniu i wielu innych miastach (m.in. Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz). Przyciąga setki miłośniczek niebanalnych ubrań. Podczas spotkania można wymieniać odzież, buty, dodatki, biżuterię. Jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, uczestniczki mogą między sobą sprzedawać i kupować  przyniesione ubrania. BABI TARG to doskonała okazja, by za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne ubrania czy wyjątkową biżuterię.

– Założenie imprezy jest takie, by ubrania czy dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego – mówi Joanna Stankiewicz, inicjatorka imprezy i założycielka Ośrodka Rozwoju Osobistego Kobiet Babiląd z Poznania. – Babi Targ to także świetna okazja, by za grosze kupić ciekawe ciuchy czy biżuterię, bo, jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, zawsze można negocjować zakup

BABI TARG będzie po raz pierwszy organizowany w salach Stadionu Miejskiego, dlatego prosimy o zapoznanie się z zamieszczoną na fanpage’u Babilądu mapą, na której oznaczone są wejścia oraz parking dla uczestniczek. Ze względu na ogromne zainteresowanie imprezą prosimy o zabieranie ze sobą swoich wieszaków, stojaków na ubrania lub innych przydatnych sprzętów, na których można wyeksponować ubrania. Na miejscu nie będzie bowiem żadnych stojaków, ani wieszaków.

Informacje o organizatorze

BABILĄD stawia nacisk na społeczne zaangażowanie i odpowiedzialność w biznesie. Współpracuje na stałe z wieloma poznańskimi stowarzyszeniami i instytucjami. Organizuje cykliczne imprezy dla kobiet, takie jak na przykład Babi Targ czy Babska Muza. Wspiera akcje i projekty skierowane do kobiet i uwrażliwiające na problematykę płci, promuje również akcje związane z szerzeniem tolerancji.

Poprzez swoją działalność, która w głównej mierze opiera się na organizowaniu ogólnorozwojowych kursów, warsztatów i imprez dla kobiet, chcemy stworzyć przestrzeń będącą ośrodkiem życia kobiecego. Chcemy być zaczątkiem nowych idei, inicjatyw i zjawisk. Chcemy integrować i solidaryzować. Chcemy pokazać, że kobiety mają niezwykłą siłę i chęć współpracy oraz nieodparty pęd do rozwoju. Stworzyłyśmy tę inicjatywę dla kobiet bo same jesteśmy kobietami i wiemy, czego nam potrzeba. Tak powstał BABILĄD, przestrzeń spotkań i twórczej wymiany idei dla kobiet, które pragną się rozwijać, wzajemnie inspirować oraz wspierać.

Informacje o Babim Targu

Pierwszy BABI TARG odbył się w klubokawiarni Meskal w Poznaniu i zainaugurował działalność Babilądu w marcu 2007. W wymianie wzięło wówczas udział 40 pań. Teraz nasze imprezy gromadzą kilkaset osób i w Poznaniu są organizowane regularnie. Do tej pory gościłyśmy również w Bydgoszczy, Gdańsku i Szczecinie. W planach mamy kolejne miasta, jak np. Łódź. BABI TARG jest najstarszym i jednym z najbardziej popularnych swapów w Polsce, organizowanym nieprzerwanie od prawie sześciu lat!

STADION MIEJSKI W POZNANIU

Stadion Miejski w Poznaniu to nie tylko obiekt sportowy, na którym rozgrywane są mecze piłki nożnej. Jest to również wyjątkowa przestrzeń do organizacji różnego rodzaju imprez i wydarzeń, czego doskonałym przykładem są koncerty i inne eventy, które przyciągały na stadion miłośników muzyki czy poszukiwaczy ekstremalnych emocji. Obiekt ten wielokrotnie był planem realizacji teledysków i programów telewizyjnych. Działalność Stadionu Miejskiego obejmuje również  organizację  imprez  firmowych  oraz  spotkań prywatnych. Każda oferta jest kompleksowo przygotowywana w oparciu o indywidualne życzenia klienta i dopasowywana do jego potrzeb. Propozycje Stadionu Miejskiego kierowane są do osób ceniących najwyższy poziom profesjonalizmu i kreatywne rozwiązania. Do dyspozycji klientów jest ponad 50 pomieszczeń zlokalizowanych na stadionie o powierzchni od 20 do 1 600 m2, na których można zorganizować  konferencje, szkolenia, bankiety, urodziny, wesela, komunie czy spotkania świąteczne. Każde spotkanie na stadionie to wyjątkowe wydarzenie, które na długo utkwi w pamięci uczestników.

BILETY:

5 zł- odwiedzająca/-y
10 zł- wystawiająca/-y ( w tym jedna torba/ walizka/ karton/ stojak z ciuchami)
+ 5 zł - sztuka "nadbagażu" (każda dodatkowa torba/ walizka/ karton/ stojak z ciuchami)

 


opublikowano: 2012-12-07
Komentarze
 
Polityka Prywatności