23 grudnia 2012 (niedziela), godz. 21:00
(Archiwum)

Red Bull I-Battle Poznań

W piątek 23 listopada klubowa rywalizacja w ramach Red Bull I-Battle ponownie zawita do Poznania! Osiem dwuosobowych drużyn stanie na bokserskim ringu, by rozegrać pojedynki na dźwięki i wypełnić ściany klubu Blue Note sporą dawką dobrej muzyki. Do walki o miano najlepszych selektorów muzycznych w Poznaniu staną m.in.: We the Artist, Armia Afery i Sir Lord & Mr. von Prince.

Red Bull I-Battle to wyzwanie dla wszystkich pasjonatów muzyki oraz dobrej zabawy z nutą rywalizacji! W każdej edycji imprezy udział bierze osiem  dwuosobowych drużyn składających się z reprezentantów różnych dziedzin – sportowców, dziennikarzy, muzyków czy projektantów mody. W poznańskiej edycji udział wezmą m.in.: Iwo Borkowicz – lider poznańskiego zespołu The Ploy
(drużyna SIR LORD & MR. VON PRINCE ), czy Jan Poniński (reprezentujący ekipę ZWIERZAKI) – były reprezentant kadry polskiej w Snowboardcrossie

Teamy uzbrojone w odtwarzacze mp3, zmierzą się w aranżowanych pojedynkach na deskach bokserskiego ringu. Drużyny będą musiały celnie ripostować przeciwników przy jednoczesnym pozyskiwaniu „głosów” publiczności! O zwycięstwie w Red Bull I-Battle przesądzi natężenie owacji mierzone decybelomierzem po każdym pojedynku. Tu liczy się siła głosu i muzyki!

Kolejnym i ostatnim tegorocznym przystankiem na muzycznej mapie Red Bull I-Battle będzie Lublin, gdzie 30 listopada rywalizacja zostanie rozegrana w klubie Archiwum. 

 

RED BULL I-BATTLE 2012 W POZNANIU

Kiedy: 23 listopada 2012, środa, godz. 21:00

Gdzie: Blue Note ul. Kościuszki 76/78, Wrocław

Wstęp: 10 zł

 

Imprezy klubowe Red Bull I-Battle to nie wszystko! Dla fanów muzyki i dobrej zabawy z nutą rywalizacji została przygotowana specjalna aplikacja internetowa, w której można powalczyć na muzykę wirtualnie! Na stronie www.redbullibattle.pl można pojedynkować się na muzyczne ciosy i wygrywać nagrody – najlepsi gracze zostaną nagrodzeni Block Rockerami (przenośnymi piecykami) ze stacją dokująca na odtwarzacz mp3.

dodane przez wiwo


ostatnia aktualizacja: 2012-11-17
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Poznaniu i okolicy
12 czerwca 2026 (piątek), godz. 18:00
Podróż Poślubna Plus
12 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
CHOPIN & FRIENDS – KONCERTY FORTEPIANOWE PRZY ŚWIECACH
12 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Koriolan
12 czerwca 2026 (piątek), godz. 20:00
Porządni ludzie | English subtitles
12 czerwca 2026 (piątek), godz. 20:15
HANS ZIMMER – KONCERTY FORTEPIANOWE PRZY ŚWIECACH
13 czerwca 2026 (sobota), godz. 19:00
Koriolan
13 czerwca 2026 (sobota), godz. 20:00
Porządni ludzie
13 czerwca 2026 (sobota), godz. 20:15
HANS ZIMMER – KONCERTY FORTEPIANOWE PRZY ŚWIECACH
14 czerwca 2026 (niedziela), godz. 18:00
Koriolan
Polityka Prywatności