6 marca 2011 (niedziela)
(Archiwum)

The Watch Plays Genesis - Konin

kategoria: koncerty

The Watch to włoski zespół grający progresywnego rocka, który powstał w roku 2000 z inicjatywy wokalisty i flecisty Simone Rosettiego. Ich płyty wyraźnie nawiązują do klasyków gatunku.

Muzycy wykonują też utwory grupy Genesis z wczesnego etapu ich twórczości. Osławieni występami na których odgrywają idealnie klasyczne kompozycje legendy rocka progresywnego, Włosi z The Watch przyjadą do polski kolejny raz by tym razem na 4 koncertach zaprezentować między innymi w całości kultowy "Selling England By The Pound".

A już za tydzien, 21 lutego ukazuje się "Timeles", czyli nowy studyjny album The Watch. Na wydawnictwie znajdzie się siedem kompozycji stworzonych w oparciu o inspiracje zaczerpnięte z utworów znajdujących się na pierwszej płycie Genesis oraz trzy własne "wizje" utworów legendy prog rocka. Na płycie, gościnnie na flecie zagra John Hackett.

6 marca - Oskard, Konin

ostatnia aktualizacja: 2011-02-16
« powrót
Komentarze
Polityka Prywatności