14 grudnia 2010 (wtorek)
(Archiwum)
Koncert NOEMI
Klub ZAK
www.klubzak.pl
Facebook: klub ZAK
14.12; godz. 20.00
Koncert NOEMI
Zapraszamy wszystkich na koncert Beaty „Noemi” Noszczyńskiej. Dotychczas związana była z piosenką kabaretową i aktorską. W 1998 roku osiągnęła pierwszy poważny sukces: wygrała program "Szansa na sukces" z piosenkami Pawła Kukiza. Wśród innych wyróżnień ma na koncie także m.in. 2 nagrodę na Festiwalu Zjednoczonej Europy w Zielonej Górze (2001), 2 miejsce na Festiwalu Piosenki Francuskiej (2005) i nagrodę dziennikarzy na Festiwalu im. Anny German (2007). Współpracowała z Marylą Rodowicz, biorąc udział w nagraniu płyty "Karnawał" (2000) oraz z "Rewia de Paris" i Zygmuntem Kuklą. Na stałe współdziała z koszalińską orkiestrą Jarosław Barów Band oraz grupą jazzową Sekcja Barowa.
Beata występuje między innymi z kabaretem Koń Polski, jest też członkinią poznańskiego kabaretu Pod Spodem, bierze udział w licznych przedsięwzięciach. Swego rodzaju ciekawostką i nietypowym doświadczeniem było wykonanie hymnu Stanów Zjednoczonych i Polski przed walką bokserską o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej (kwiecień 2009 r.). Od tego czasu Noemi wykonuje hymny na wielu galach organizowanych przez Canal +.
Niedawno Noemi rozpoczęła pracę nad debiutancką płytą, utrzymaną w klimatach popowych. Teledysk do „Nie czuje smutku został doceniony także przez internautów; zajmuje obecnie na portalu INTERIA.PL dziewiąte miejsce w kategorii ilość wejść i drugie w kategorii ocena.
Klip został też zaproszony przez organizatorów do udziału w YACH FILM FESTIWAL 2009. Na swoim koncie ma również zwycięstwo w konkursie Radia Merkury „Przebojem na antenę” w 2010 r..
Wstęp 10 zł
ostatnia aktualizacja: 2010-11-30