3 maja 2006 (środa), godz. 20:00
(Archiwum)

Polski orient

Zapraszamy na imprezy z udziałem Masala Sound System - kolektywu przyjaciół zajmujących się przełamywaniem barier międzykulturowych, przede wszystkim pomiędzy szeroko pojętym Wschodem a Zachodem. Działalność ma na celu przybliżanie kultury, muzyki, sztuki i tradycji bliskiego i dalszego wschodu mieszkańcom Polski i Europy.

Członkowie kolektywu poszukują na gruncie muzycznym i filozoficznym korzeni wspólnych dla wydawałoby się zupełnie odmiennych cywilizacji.

 

Masala Sound System jest płaszczyzną spotkań dla ludzi zainteresowanych porozumieniem międzykulturowym. Działania kolektywu pozwalają spotkać się ludziom z różnych dziedzin życia: muzyków, dziennikarzy, fotografów, filmowców, aktorów, tancerzy, menedżerów kultury a także przedstawicieli świata akademickiego. Ich współpraca pozwala stworzyć nowe jakości życia publicznego. Pokaz slajdów z Azji zaprezentowany w trakcie tanecznej zabawy w młodzieżowym klubie jest dużo bardziej atrakcyjny od prelekcji w sali uniwersyteckiej. Wykładu profesora orientalistyki łatwiej słucha się w kawiarnianym zaciszu z piwem w dłoni. Współpraca pomiędzy komercyjnymi klubami a awangardowymi artystami i studentami uniwersytetu ma szerszy oddźwięk społeczny niż typowo akademickie działania

 

W przypadku Masali ciężko mówić o jednym składzie jak to ma najczęściej miejsce w przypadku zespołów. Skład Masali zmienia się dynamicznie i często zdarza się, że na każdym koncercie czy imprezie gra inny zestaw ludzi.

 

03.05.2006 - POZNAŃ, Dziedziniec Starego Browaru, 20:00, wstęp wolny!!!

impreza MADE IN BOLLYWOOD - Orientalne Zakończenie Majówki. Po koncercie ok. godz. 21.30 w kinie plenerowym zostanie wyświetlony przebój Bollywood - indyjski film z 2004 r. "Jestem przy tobie". Zobaczcie jak można kochać!!!

 

Źródło: independent.pl


ostatnia aktualizacja: 2006-04-27
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Poznaniu i okolicy
5 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 21:00
ARENA – Disco Team Legends | Wielkanoc 2026
6 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 21:00
💦 LANY PONIEDZIAŁEK
8 kwietnia 2026 (środa), godz. 20:30
Gypsy and the Acid Queen -> Poznań - > W Sercu
9 kwietnia 2026 (czwartek), godz. 18:00
Adam Bielecki | Bez śladu
9 kwietnia 2026 (czwartek), godz. 19:00
Koriolan
9 kwietnia 2026 (czwartek), godz. 20:00
Joanna Ewa z Drzewa & Bojkot - koncert w Panu Garze
10 kwietnia 2026 (piątek), godz. 23:00
Joana b-day bash: KENNY LARKIN
11 kwietnia 2026 (sobota), godz. 17:00
Przesilenie
11 kwietnia 2026 (sobota), godz. 18:00
Stand-up CHUĆ POLSKA, A SPRAWKI SZATAŃSKIE
11 kwietnia 2026 (sobota), godz. 19:00
Aktywne Brzmienia Czempinia - Edzio
Polityka Prywatności