Studenci zmierzyli się z wykładowcami – co było celem tej walki?

Dział: Poznań

Do starcia doszło wieczorem 17 kwietnia o godzinie 20.00. Nie było litości i pobłażania. Mógł wygrać tylko najlepszy zespół. A to wszystko działo się w szczytnym celu.

Ponad 100 osób zebrało się w klubie Hades - Pool Bilard & Karaoke Club, by sprawdzić swoją wiedzę, umiejętność pracy w zespole i przy okazji dobrze się bawić. Bo tego wieczoru nie liczyła się tylko wygrana, ale pomoc Podopiecznym Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu.

20 drużyn wzięło udział w PubQuizie ,,Fura Pytań". Dziewięć kategorii m.in. geografia, zwiastuny filmowe, alkohole, stolice, a w każdej z nich pięć pytań. Organizatorami byli studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, dlatego nie mogło zabraknąć specjalnej kategorii ekonomicznej. Rywalizacja stała na wysokim poziomie, a niektóre pytania były nie lada wyzwaniem dla uczestników. Zdecydowanie najwięcej uśmiechu wywołała kategoria ,,Familiada" oraz kultowe żarty prowadzącego.

Do starcia doszło dzięki współpracy z PubQuizem Poznań. Prowadzący Karol Siódmiak zadbał, by uczestnicy dobrze się bawili. A jeśli o zabawie mowa, firma Lorenz dopilnowała, by gracze mieli co pochrupać. O napoje zatroszczył się Hades, przygotowując specjalnego drinka ,,Fura szczęścia", z którego część dochodu była przeznaczona na Dom Dziecka nr 3.

Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzcę. Została nim grupa ,,K71". Drugie miejsce wywalczyła drużyna o nazwie ,,Szóstki", natomiast trzecie miejsce - ,,Top Kadra". A było o co walczyć. Wśród nagród znalazły się vouchery na szycie koszul w firmie Bukowianka, bilety do teatru oraz karnety na bilard.

Wydarzenie było organizowane w ramach projektu Fura Szczęścia 2018, który jest cyklicznym studenckim projektem. A w tym roku jego celem jest zbiórka pieniędzy na wybudowanie altany dla dzieci z Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu.

,,Fura Pytań" to już trzecie wydarzenie wchodzące w skład projektu. Do tej pory zebrano ponad 2 tys. zł. Studenci obiecują, że na tym nie poprzestaną i opanują kolejne miejsca.


data ostatniej modyfikacji: 2018-04-18 09:27:07
Komentarze
 
Polityka Prywatności