Babi Targ

Strona www: www.babilad.pl
Dział: Poznań

28. stycznia w Hali nr 1 MTP kilkaset Poznanianek przez cztery godziny będzie wietrzyć swoje szafy – to doskonała okazja, by uzupełnić swoją garderobę o ciuchy i dodatki niezbędne na kilka nadchodzących miesięcy! Babi Targ jest wyjątkową okazją do puszczenia w obieg lub/i wyszperania wspaniałych ciuchów, które w szafach nowych właścicielek rozpoczynają drugie życie.

Podczas styczniowej imprezy zorganizowana zostanie również sekcja Mami Babi Targ, w ramach której będzie można puścić w obieg ciuszki i akcesoria dziecięce i ciążowe, a warsztaty dla dzieci przygotuje świetnie znana w Poznaniu młoda animatorka - Natalia Kołacz. Bilety dla Wystawców zostały już wyprzedane. Osoby Odwiedzające będą mogły kupić bilet przy wejściu na imprezę w niedzielę, od godz. 12.00.

Imprezy nie mogą przegapić pasjonatki mody i niebanalnych strojów, bo BABI TARG to doskonały pretekst, aby za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne perełki. Impreza od lat przyciąga osoby zajmujące się modą, szafiarki oraz blogerki, kobiety które doskonale orientują się w najnowszych trendach, a jednocześnie wyróżniają się własnym stylem i swobodnym podejściem do obowiązujących trendów. Impreza jest też dobrą okazją do tego, by uzupełnić swoją garderobę o to, czego nam aktualnie brakuje - na Babim Targu można odnaleźć mnogość stylów, kolorów i rozmiarów. Jest to również dobry sposób na spędzenie kilku godzin w miłej, kobiecej atmosferze - BABI TARG już od 11 lat gromadzi na wyjątkowych, kilkugodzinnych spotkaniach kobiety, które uwielbiają bawić się modą i stro jami oraz spotykać się z innymi.

Założenie imprezy jest takie, by ubrania czy dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego. BABI TARG to także świetna okazja, by za grosze kupić ciekawe ciuchy czy biżuterię, bo, jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, zawsze można negocjować zakup.

BABI TARG

Pierwszy BABI TARG odbył się w klubokawiarni Meskal w Poznaniu i zainaugurował działalność Babilądu w marcu 2007. W wymianie wzięło wówczas udział 40 pań. Teraz nasze imprezy gromadzą kilkaset osób i są organizowane regularnie w Poznaniu i wielu innych miastach Polski - m.in. w Gdańsku i Bydgoszczy. Do tej pory odbyło się ponad 80 edycji imprezy, Babi Targ był przez trzy lata główną modową imprezą Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Kobiet No Women No Art. W 2013 i 2014 roku znalazł się również w programie Generatora Malty - jednego z ważniejszych projektów Festiwalu Malta. W 2014 zorganizowana została wyjątkowa edycja imprezy - ogólnopolska akcja wymiany ciuchów Babi Targ z OLX, która odbyła się równocześnie w 7 miastach Po lski: Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie i zgromadziła kilkanaście tysięcy uczestniczek i uczestników!

Organizowane są również specjalne edycje Babiego Targu skierowane głównie do rodziców, czyli Mami Babi Targ - m.in. w ramach Targów Happy Baby na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz Festiwalu Sztuka Szuka Malucha!

Babi Targ® jest najstarszą i największą imprezą tego typu w Polsce!

BABILĄD stawia nacisk na społeczne zaangażowanie i odpowiedzialność w biznesie. Współpracuje z wieloma poznańskimi stowarzyszeniami i instytucjami. Organizuje imprezy dla kobiet, takie jak na przykład Babi Targ. Wspiera akcje i projekty skierowane do kobiet i uwrażliwiające na problematykę płci, promuje również akcje związane z szerzeniem tolerancji.


data ostatniej modyfikacji: 2018-01-23 10:36:46
Komentarze
 
Polityka Prywatności