Serwis dział języki - Zestawienie szkół językowych w Poznaniu dla studentów - Studencki Informator Regionalny - Poznań

Szkoły językowe w Poznaniu - zestawienie

Profi-Lingua - Poznań

profi-lingua-przezr-300
Społeczności: facebook
Woj.;Miasto: Poznań
Język: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, norweski, polski, rosyjski, szwedzki, włoski
Rodzaj kursów: kursy ogólnojęzykowe, kursy specjalistyczne
Czas kursów: kursy letnie, kursy semestralne

Pl. Wolności 6
61-738 Poznań
tel. 61 850 18 93/94/95

ul. Słowiańska 55c
61-686 Poznań
72 641 00 80/57

Szkoła prowadzi naukę języka dla początkujących i zaawansowanych, w różnych grupach wiekowych, a także specjalistyczne kursy językowe dopasowane do Twoich potrzeb. Kursy językowe w Poznaniu prowadzone są przez doświadczonych lektorów oraz native speakerów.

Rabaty:

  • STUDENCKI w wysokości 120 zł / rok szkolny, dotyczy również studentów zaocznych i wieczorowych oraz doktorantów,
  • UCZNIOWSKI w wysokości 120 zł / rok szkolny, z ważną legitymacją uczniowską,
  • ZA KONTYNUACJĘ w wysokości 150 - 200 zł
  • ZA NAUKĘ DRUGIEGO JĘZYKA w wysokości 140 zł / rok szkolny,
  • RODZINNY w wysokości 140 zł / rok szkolny,
  • DLA CIEBIE I TWOICH ZNAJOMYCH w wysokości 140 zł / rok szkolny na osobę,
  • NA KURSY WAKACYJNE w wysokości od 20 zł do 60 zł za kurs.
  • grupy HAPPY HOURS oraz grupy EKONOMICZNE (do 14 osób) nie podlegają rabatowaniu, ponieważ ceny za naukę w takich grupach są obniżone do niższego poziomu niż ceny w grupach KOMFORT minus rabat.

Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua jest jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce. Ma ponad 21-letnie doświadczenie w uczeniu języków obcych. Prowadzi zajęcia w oddziałach zlokalizowanych w centrach największych miastach w Polsce.

Szkoła jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym LCCI (London Chamber of Commerce and Industry), TELC (The European Language Certificates), ETS GLOBAL (Educational Testing Service) oraz Wewnętrznym Ośrodkiem Egzaminacyjnym BRITISH COUNCIL (British Council Internal Exam Centre). Zapewnia kompleksowe przygotowanie do egzaminów: TELC, LCCI, Cambridge ESOL oraz ETS GLOBAL, które są uznawane przez pracodawców na całym świecie za wystarczający dowód znajomości języka obcego, a jednocześnie posiada uprawnienia do przeprowadzania egzaminów we wszystkich oddziałach Szkoły.

O językach

Angielski

Język angielski cieszy się największą popularnością ze względu na swoje wszechstronne zastosowanie i wielką wartość użyteczności. Kursy języka angielskiego w Profi-Lingua cieszą się renomą i są polecane znajomym kursantów jako najlepszy wybór.

Język angielski prowadzony jest przez lektorów polskich i obcokrajowców po angielsku. Nauka języka angielskiego odbywa się metodą komunikatywną. Kursy angielskiego są tak opracowane, aby kursant otrzymywał wiedzę z języka angielskiego w sposób całkowicie naturalny.

Inne języki

Drugim wybieranym językiem na kursach jest język niemiecki. Ze względu na bliskość do zachodniej granicy Polski, wykorzystywany jest najczęściej do celów zawodowych oraz związanych z podróżami do Niemiec. Nauka języka niemieckiego odbywa się po niemiecku - nauka niemieckiego w taki sposób daje najlepsze postępy.

Uczący się języka hiszpańskiego to trzecia najliczniejsza grupa kursantów. Pasja, hobby, podróże to najczęstsze powody nauki hiszpańskiego i wyboru kursu hiszpańskiego.

Z języków romańskich język francuski jest nadal bardzo popularny. W każdym roku szkolnym do wyboru jest także kilka terminów zajęć z języka włoskiego. Język rosyjski najczęściej wybierany jest z pobudek zawodowych.

Polityka Prywatności