Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań

NEWSY Poznań
i wielkopolskie

tag
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na szkolenia z zakresu stylizacji paznokci. Kursy odbywają się w różnych terminach w zależności od zagadnienia.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji zaprasza na studia podyplomowe Trychologia praktyczna, które przeznaczone są dla osób posiadających wykształcenie wyższe I lub II stopnia.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia II stopnia na kierunku Dietetyka.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu prowadzi studia II stopnia na kierunku Kosmetologia. Kształcenie ma zapewnić studentom możliwość interdyscyplinarnego wykształcenia w zakresie współczesnej kosmetologii.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia i marketing produktu kosmetycznego.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia II stopnia na kierunku Dietetyka. Rekrutacja na rok akademicki 2018/2019 trwa.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia I i II stopnia oraz na podyplomowe. Zapisy nadal trwają.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019. Rekrutacja startuje już 1 lutego.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia I stopnia na kierunku Dietetyka.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji zaprasza na studia I i II stopnia oraz na podyplomowe.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Trychologia praktyczna.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia na kierunku Kosmetologia.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia. Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018 rozpoczęła się w lutym. O przyjęciu na studia decyduje kolejności zgłoszeń, kandydaci na studia przyjmowani są do wyczerpania limitu miejsc.
Trwa rekrutacja na studia podyplomowe Trychologia praktyczna w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Zapisy przyjmowane są do 20 marca 2017 roku.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na Kosmetologię. Uczelnia prowadzi kształcenie na studiach I i II stopnia.
Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia i marketing produktu kosmetycznego. Kształcenie trwa 2 semestry lub 3 - dla osób ubiegających się o pracę w szkole/placówce.
Studia podyplomowe na kierunku Wizaż i stylizacja w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu trwają 2 semestry lub 3 semestry dla osób ubiegających się o pracę w szkole. Jesteś zainteresowany? Więcej informacji na stronie uczelni.
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w Poznaniu
boks.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
WSZUiE-220_1.jpg
wseit_boks.gif
WSSIP_220.jpg
SWPS_220_uni.jpg
bony_dla_maturzystow_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny
miniatura Studenci kierunku Management w WSAiB
miniatura Dar Młodzieży
 
Polityka Prywatności