Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań

NEWSY Poznań
i wielkopolskie

Od nowego roku akademickiego 2017/2018 Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. Kazimiery Milanowskiej wprowadza specjalizacje na kierunku Kosmetologia.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia. Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018 rozpoczęła się w lutym. O przyjęciu na studia decyduje kolejności zgłoszeń, kandydaci na studia przyjmowani są do wyczerpania limitu miejsc.
Profi-Lingua zaprasza na kursy językowe. Zapisując się możesz skorzystać ze specjalnej oferty Last Minute czyli niższe ceny za zajęcia w semestrze wiosennym.
Trwa rekrutacja na studia podyplomowe Trychologia praktyczna w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Zapisy przyjmowane są do 20 marca 2017 roku.
Trwa rekrutacja zimowa na studia jednolite magisterskie na kierunku Prawo w Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Zapisy trwają do 17 lutego 2017 roku.
Wyższa Szkoła Uni-Terra zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka. Kształcenie trwa 2 semestry a zjazdy odbywają się raz w miesiącu.
Chcesz robić coś więcej, niż studia? Szukasz ludzi, z którymi będziesz mógł aktywnie wpływać na społeczność Twojego miasta? Zastanawiasz się, czy w Poznaniu jest miejsce, w którym rozwiniesz umiejętności miękkie i zyskasz praktyczne doświadczenie w obszarach takich jak sprzedaż, marketing, czy zarządzanie zasobami ludzkimi?
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 15 lutego 2017 roku skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz nawet 1000zł.
Profi-Lingua w Poznaniu zaprasza na kursy językowe. Zapisując się w styczniu skorzystasz z ciekawych benefitów przygotowanych przez szkołę, m.in. "Styczeń i luty gratis".
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe. Uczelnia uruchomiła rekrutację na semestr letni roku akademickiego 2016/2017.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na Kosmetologię. Uczelnia prowadzi kształcenie na studiach I i II stopnia.
Wzornictwo prowadzone na Wydziale Zamiejscowym w Poznaniu SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie na poziomie studiów pierwszego stopnia o profilu praktycznym otrzymało pozytywną ocenę PKA.
Centrum Rozwoju Edukacji Collegium Da Vinci otrzymało Certyfikat Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0).
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia. Uczelnia uruchomiła rekrutację zimową, zapisując się do 9 stycznia skorzystasz z promocji i zaoszczędzić 1000zł.
Trwa rekrutacja na II edycję studiów podyplomowych na kierunku Master of Public Administration w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Zapisy trwają do 15 lutego 2017 roku.
Pozyskiwanie i zarządzanie projektami unijnymi to nowy kurs, który pojawił się w ofercie Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu.
Zarządzanie prowadzone w Wydziale Zamiejscowym w Ostrowie Wielkopolskim Społecznej Akademii Nauk w Łodzi na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim otrzymało pozytywną ocenę PKA.
Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia i marketing produktu kosmetycznego. Kształcenie trwa 2 semestry lub 3 - dla osób ubiegających się o pracę w szkole/placówce.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu zaprasza na ostatni zimowy nabór na studia I stopnia na kierunku Fizjoterapia. Rekrutacja trwa od 28 listopada 2016 roku.
Dobra wiadomość dla studentów i absolwentów - w najbliższym półroczu GSK IT planuje powiększyć swój zespół o ponad dwieście osób. Jedną z trzech strategicznych grup, do których centrum kieruje swoją ofertę są osoby w wieku 22 - 30. Kandydaci ubiegać się mogą zarówno o uczestnictwo w programie stażowym, jak i o stałą pracę w charakterze specjalisty. GSK IT w Poznaniu stanowi jedno z sześciu centrów globalnych usług IT GSK na świecie będąc jednocześnie jednym z najbardziej nowoczesnych Centrów Usług Biznesowych w Europie.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka w twoim mieście


boks_2016_17_drugi_jezyk_gratis.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
Collegium_Da_Vinci_boks_220_PL.jpg
WSZUiE-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura studenci
miniatura
miniatura