Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań

NEWSY Poznań
i wielkopolskie

Dobra wiadomość dla studentów i absolwentów - w najbliższym półroczu GSK IT planuje powiększyć swój zespół o ponad dwieście osób. Jedną z trzech strategicznych grup, do których centrum kieruje swoją ofertę są osoby w wieku 22 - 30. Kandydaci ubiegać się mogą zarówno o uczestnictwo w programie stażowym, jak i o stałą pracę w charakterze specjalisty. GSK IT w Poznaniu stanowi jedno z sześciu centrów globalnych usług IT GSK na świecie będąc jednocześnie jednym z najbardziej nowoczesnych Centrów Usług Biznesowych w Europie.
Studia podyplomowe na kierunku Wizaż i stylizacja w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu trwają 2 semestry lub 3 semestry dla osób ubiegających się o pracę w szkole. Jesteś zainteresowany? Więcej informacji na stronie uczelni.
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu organizuje job talk. Jest to wydarzenie dla tych, którzy uważają, że chcą więcej i lepiej. Dla osób, które chcą wzmocnić swoje kompetencje i dążą do podniesienia standardu swojego życia zawodowego. Którzy chcą nadążyć za zmianami jakie zachodzą w biznesie i rozumieją, że rozwój to nie tylko dobra inwestycja, a przede wszystkim konieczność.
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Uni-Terra zaprasza nauczycieli na kursy kwalifikacyjne. Rekrutacja nadal trwa więc możesz się jeszcze zapisać.
Collegium Da Vinci zaprasza na studia podyplomowe dla nauczycieli. W ofercie uczelni pojawiło się kilka nowości. Rekrutacja nadal trwa więc możesz się zapisać i zdobyć nowe kwalifikacje.
W Collegium Da Vinci zostaną uruchomione wszystkie kierunki studiów I i II stopnia. Uczelnia nie zakończyła jeszcze rekrutacji więc nadal możesz zapisać się na wybrany przez siebie kierunek.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe. Sprawdź ofertę, bez względu na wiek, zawsze możesz uzupełnić swoje wykształcenie.
Ostatnie wolne miejsca na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Uni-Terra!!! "Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna", "Przygotowanie pedagogiczne", "Plastyka, Muzyka, Technika, WOK", "Matematyka", "Oligofrenopedagogika".
Jesteś studentem, chcesz kształtować środowisko lokalne i mieć wpływ na otaczający Cię świat? AIESEC to miejsce dla Ciebie!
W realizacji planów zawodowych związanych z logistyką pomogą Ci 3 kierunki na pozytywnie ocenionych przez pracodawców studiach podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu: Handel zagraniczny, Logistyka międzynarodowa i Logistyka i zarządzanie międzynarodowymi łańcuchami dostaw.
Informatyka to kierunek, na którym Collegium Da Vinci od 15 lat z sukcesami kształci najbardziej pożądanych na rynku pracy inżynierów. Partnerami kierunku są największe firmy z branży IT, wśród nich Microsoft i IBM. Uczelnia oferuje naukę na informatyce w dwóch językach: polskim lub angielskim.
Edukacja prorozwojowa, jako jedyny kierunek w Collegium Da Vinci został objęty dofinansowaniem przez partnera kierunku - Zespól Szkół Da Vinci. Pierwszy miesiąc za darmo, oszczędzasz 400 zł!
Chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie pomagać swoim pacjentom, chcesz poznać tajniki nowych technik i metody terapii, chcesz być na bieżąco? Weź udział w praktycznych kursach i warsztatach organizowanych przez Wyższą Szkołę Edukacji i Terapii w Poznaniu.
Pracujesz w zawodzie? Posiadasz doświadczenie? Zdobądź tytuł licencjata w 2 lata na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.
Collegium Da Vinci przedłuża promocję! Zapisując się do 30 września na studia I i II stopnia lub podyplomowe zaoszczędzisz 300 zł opłaty wpisowej.
Od października w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu rusza 14 nowych kierunków studiów podyplomowych. We współpracy z EY Academy of Business są uruchamiane „Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) w praktyce”. Jeśli chcecie poznać najnowsze trendy i praktyczne narzędzia marketingu internetowego, to zapraszamy na „E-marketing”. Sprawdźcie nowości i zapiszcie się już dziś!
Wyższa Szkoła Uni-Terra w Poznaniu prowadzi nabór Neurologopedię - studia podyplomowe adresowane do logopedów, którzy ukończyli Pomagisterskie Studia Logopedyczne (600 godzin) lub pięcioletnie studia magisterskie ze specjalnością logopedyczną.
Studia 2w1 - zdobądź wykształcenie oraz zawód w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu. W przeciągu trzech lat możesz ukończyć uczelnię z dwoma tytułami – licencjata i technika, płacąc wyłącznie czesne w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa.


Nie czekaj na rozpoczęcie roku akademickiego, dołącz do organizacji studenckiej już teraz!
Trwa rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, zapisując się do 10 sierpnia 2016 roku możesz skorzystać z promocji czesnego.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka w twoim mieście


boks_2016_17_drugi_jezyk_gratis.gif

Nauka języka za granicą
EF_Education_First_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
WSZUiE-220_1.jpg
Collegium_Da_Vinci_boks_220_PL.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Akademia Leona Koźmińskiego
miniatura Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
miniatura