Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań

NEWSY Poznań
i wielkopolskie

W Collegium Da Vinci zostaną uruchomione wszystkie kierunki studiów I i II stopnia. Uczelnia nie zakończyła jeszcze rekrutacji więc nadal możesz zapisać się na wybrany przez siebie kierunek.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe. Sprawdź ofertę, bez względu na wiek, zawsze możesz uzupełnić swoje wykształcenie.
Ostatnie wolne miejsca na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Uni-Terra!!! "Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna", "Przygotowanie pedagogiczne", "Plastyka, Muzyka, Technika, WOK", "Matematyka", "Oligofrenopedagogika".
Jesteś studentem, chcesz kształtować środowisko lokalne i mieć wpływ na otaczający Cię świat? AIESEC to miejsce dla Ciebie!
W realizacji planów zawodowych związanych z logistyką pomogą Ci 3 kierunki na pozytywnie ocenionych przez pracodawców studiach podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu: Handel zagraniczny, Logistyka międzynarodowa i Logistyka i zarządzanie międzynarodowymi łańcuchami dostaw.
Informatyka to kierunek, na którym Collegium Da Vinci od 15 lat z sukcesami kształci najbardziej pożądanych na rynku pracy inżynierów. Partnerami kierunku są największe firmy z branży IT, wśród nich Microsoft i IBM. Uczelnia oferuje naukę na informatyce w dwóch językach: polskim lub angielskim.
Edukacja prorozwojowa, jako jedyny kierunek w Collegium Da Vinci został objęty dofinansowaniem przez partnera kierunku - Zespól Szkół Da Vinci. Pierwszy miesiąc za darmo, oszczędzasz 400 zł!
Chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie pomagać swoim pacjentom, chcesz poznać tajniki nowych technik i metody terapii, chcesz być na bieżąco? Weź udział w praktycznych kursach i warsztatach organizowanych przez Wyższą Szkołę Edukacji i Terapii w Poznaniu.
Pracujesz w zawodzie? Posiadasz doświadczenie? Zdobądź tytuł licencjata w 2 lata na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.
Collegium Da Vinci przedłuża promocję! Zapisując się do 30 września na studia I i II stopnia lub podyplomowe zaoszczędzisz 300 zł opłaty wpisowej.
Od października w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu rusza 14 nowych kierunków studiów podyplomowych. We współpracy z EY Academy of Business są uruchamiane „Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) w praktyce”. Jeśli chcecie poznać najnowsze trendy i praktyczne narzędzia marketingu internetowego, to zapraszamy na „E-marketing”. Sprawdźcie nowości i zapiszcie się już dziś!
Wyższa Szkoła Uni-Terra w Poznaniu prowadzi nabór Neurologopedię - studia podyplomowe adresowane do logopedów, którzy ukończyli Pomagisterskie Studia Logopedyczne (600 godzin) lub pięcioletnie studia magisterskie ze specjalnością logopedyczną.
Studia 2w1 - zdobądź wykształcenie oraz zawód w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu. W przeciągu trzech lat możesz ukończyć uczelnię z dwoma tytułami – licencjata i technika, płacąc wyłącznie czesne w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa.


Nie czekaj na rozpoczęcie roku akademickiego, dołącz do organizacji studenckiej już teraz!
Trwa rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, zapisując się do 10 sierpnia 2016 roku możesz skorzystać z promocji czesnego.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza Dietetykę. Na tym kierunku studenci zdobywają zaawansowaną wiedzę i umiejętności z zakresu żywienia człowieka zdrowego i chorego, technologii przygotowywania potraw dietetycznych oraz profilaktyki chorób żywieniowo-zależnych. Kierunek przygotowuje m.in. do: kontrolowania jakości produktów żywnościowych i warunków ich przechowywania, oceny stanu odżywienia, sposobu żywienia, planowania racjonalnego żywienia dla różnych grup ludności oraz prowadzenia edukacji żywieniowej.
Zostań trenerem personalnym z Wyższą Szkołą Uni-Terra. Uczelnia uruchomiła nową specjalność na kierunku Dietetyka. Zapisz się już dziś, szkoła nie pobiera opłaty wpisowej.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa zaprasza na studia na kierunku Psychologia. Rekrutacja nadal trwa, nie czekaj, zapisz się póki są wolne miejsca.
Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Sprawdź co nowego przygotowała uczelnia i zapisz się już dziś na wybrany przez siebie kierunek.
Od września rozpocznie się nabór chętnych do udziału w bezpłatnych lekcjach języka japońskiego „Program Pilotażowy Nauki Języka Japońskiego” to oferta edukacji poza formalnej kierowana do studentów, którzy chcą inwestować w swą przyszłość, są miłośnikami: anime, manggh’i, spotów walki, nowinek technicznych i ekonomii japońskiej, bonsai, ikebana, kuchni orientalnej oraz chcą władać językiem japońskim.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Szkoły policealne


Profi_lingua_220_blekitny.gif

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Collegium_Da_Vinci_boks_220_PL.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura wydział Wzornictwa, autor: Agnieszka Liberda