Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań

Poznań - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2019-06-05 19:00

Julia Pietrucha - Koncert towarzyszący ATP POZNAŃ OPEN

Julia Pietrucha - Koncert towarzyszący ATP POZNAŃ OPEN
kategoria: koncerty

Miejsce: Kino Teatr Apollo
Poznań, ul. Ratajczaka 18

Kup bilet

Cena biletu Balkon (m. siedzące): 80 PLN

Julia Pietrucha

Koncert w Poznaniu jest imprezą towarzyszącą Turniejowi Tenisowemu ATP Challenger Poznań Open 2018 cyklicznie rozgrywanemu na poznańskim Golęcinie.

Julia Pietrucha zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley" zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawierała 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i kojącymi dźwiękami ukulele. Album spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem krytyki i został scharakteryzowany jako zaskakujący i porywający. Następstwem udanego debiutu było zaproszenie na Open’er Festival, gdzie pierwszy koncert artystki z entuzjazmem przyjęła ponad tysięczna publiczność. W kolejnych tygodniach singiel „On My Own” promujący płytę „Parsley” na stałe zagościł na Liście Przebojów Programu 3 Polskiego Radia. Akademia Muzyczna Trójki uhonorowała Julię swoją najważniejszą coroczną statuetką – Mateuszem 2016 w kategorii Muzyka Rozrywkowa – Debiut, za "unikatową wrażliwość i udowodnienie sobie i światu, że można inaczej". 
Kilka miesięcy po premierze pierwszej płyty Julia przeprowadziła się nad morze, które bardzo szybko stało się dla niej inspiracją do napisania utworów na drugi album. Premiera „Postcards from the seaside”, która odbyła się 9 marca 2018r. otworzyła tym samym wiosenną trasę koncertową, która, jak to na płytę inspirowaną morzem przystało, rozpoczęła się w Gdańsku. Z tego właśnie miejsca artystka wraz z towarzyszącym jej zespołem wyruszyli do największych miast w Polsce.


data ostatniej modyfikacji: 2019-05-15 17:15:02
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Poznaniu
boks.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
WSZUiE-220_1.jpg
WSB_przeglad_uczelni.jpg
WSSIP_220.jpg
wseit_boks.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności