20-22.03.2015

Targi Edukacyjne w Poznaniu

Miasto: Poznań

Poznańskie Targi Edukacyjne to doskonałe miejsce do efektywnej prezentacji publicznych i prywatnych, polskich i zagranicznych , szkół i uczelni oraz innych placówek dydaktycznych, działających na różnych poziomach nauczania i w różnych obszarach edukacyjnych.

Na tych targach można zainteresować swoją działalnością szeroką rzeszę młodych ludzi. W 2014 roku z ofertą targową zapoznało się blisko 32 tys. osób. Targi Edukacyjne odwiedzają młodzi ludzie stojący przed wyborem dalszej drogi nauki, nie tylko z Poznania i Wielkopolski, ale również z innych województw. Targi te, dzięki połączeniu możliwości, jakie daje profesjonalna infrastruktura wystawiennicza z fantazją uczniów prześcigających się w pomysłach na promocję swojej szkoły, są niezwykle barwne i ciekawe. Atmosfera happeningu sprzyja nawiązywaniu przyjaznych kontaktów, ośmiela młodych ludzi i ułatwia przeprowadzanie rozmów.

Targi pomagają młodzieży w wyborze dalszej drogi kształcenia, a nauczycielom dostarczają wiedzy zawodowej, jako że towarzyszy im wiele interesujących konferencji . Przyciągają również przedstawicieli samorządów, dyrektorów szkół, pracowników oświaty i pedagogów, którzy właśnie tu mogą zaobserwować kierunki zmian zachodzących oświacie.


data ostatniej modyfikacji: 2014-07-31 15:25:16
Komentarze

Aktualizacje proszę przesyłać na 

 
Polityka Prywatności