NEWSY Poznań
i wielkopolskie

Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia I stopnia na kierunku Dietetyka.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 16 października skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 600zł.
Profesjonalna, rzetelna porada zawodowego doradcy emigracyjnego z Australii (MARN 532045 ) w sprawie uzyskania pracy, opcji wizowych na pobyt tymczasowy lub na pobyt stały.
Załatwiamy również pracę połączoną z nauką/kursami/studiami.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji zaprasza na studia I i II stopnia oraz na podyplomowe.
Powstał pierwszy Hipsterski Przewodnik po Poznaniu. Okazuje się, że to miasto pełne prawdziwych perełek gastronomicznych.
Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu.
Projekt pn. „Dwusemestralne studia podyplomowe, dla nauczycieli i wychowawców w szczególności szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych, w tym branżowych szkół I stopnia, których celem będzie doskonalenie kompetencji wychowawczych oraz umiejętności rozpoznawania i przeciwdziałania sytuacjom kryzysowym” organizowany jest przez Wydział Studiów Społecznych w Poznaniu wspólnie z Kolegium Jagiellońskim we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Trychologia praktyczna.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia I, II stopnia oraz jednolite magisterskie. Zapisując się do 10 sierpnia możesz zaoszczędzić 700zł.
Collegium Da Vinci zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do końca lipca wpisowe wyniesie 0zł, przy zapisie do 31 sierpnia wpisowe 100zł, natomiast jeśli zapiszesz się do 30 września wpisowe wyniesie 150zł.
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu prowadzi rekrutację na 3 programy studiów MBA: Executive MBA, MBA Poznań-Atlanta oraz MBA w języku polskim.
Kierunek Finance prowadzony w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu otrzymał akredytację CFA Institute w ramach programu University Affiliation Program.
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe. Sprawdź ofertę uczelni a może znajdziesz kierunek, którego szukasz.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia na kierunku Kosmetologia.
Studia medyczne to jeden z najbardziej obleganych kierunków w Wielkiej Brytanii. Nic więc dziwnego, że kandydatom stawiane są bardzo wysokie wymagania, a rekrutacja jest wielostopniowa. Jednym z jej najważniejszych elementów jest test predyspozycji zwany UKCAT. Na czym polega ten egzamin, i jak się do niego przygotować?
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lipca 2017 roku skorzystasz z promocji i możesz zaoszczędzić 1000zł.
Collegium Da Vinci zaprasza na studia podyplomowe. Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018 już się rozpoczęła. Aby zapisać się na studia, należy wypełnić formularz rekrutacyjny. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu rozszerzyła ofertę studiów podyplomowych na rok akademicki 2017/2018. Sprawdź jakie nowości pojawiły się na uczelni.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do końca maja skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 1000zł.
Profi-Lingua w Poznaniu organizuje wakacyjne intensywne kursy językowe.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności