2017-01-25 18:00

Kompas#5 Curiosità - spotkanie w CDV

Kolejne spotkanie z cyklu Kompas odbędzie się 25 stycznia o godzinie 18:00 w Collegium Da Vinci przy ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10 w Poznaniu.

Tym razem podczas spotkań odkryjemy tajemnice Leonarda da Vinci i nawiążemy do 7 zasad, którymi Leonardo kierował się w swoim życiu. Nazywane są one 7 zasadami w drodze do genialności człowieka. To właśnie te zasady, będą towarzyszyły nam w kolejnych odsłonach Kompasu. Pierwszą z nich, tj. Curiosità- nienasycona ciekawość życia i pragnienie ciągłej nauki, prelegenci omówią podczas styczniowego spotkania. Uczestnicy dowiedzą się czym jest ciekawość, dlaczego umiejętność zadawania pytań jest tak ważna, z jakiego powodu pytania są ważniejsze od odpowiedzi.

Leonardo da Vinci był ciekawy otaczającego go świata, zafascynowany matematyką z artystyczną duszą. Jak pisał "Pragnienie wiedzy jest naturalną cechą ludzi dobrych". Aby skutecznie zdobywać wiedzę niezbędna jest umiejętność i potrzeba zadawania pytań. To właśnie Curiosità, szeroki wachlarz zainteresowań oraz kwestionowanie przyjętych norm świadczyła o jego geniuszu.

W ramach spotkań praktycy i uznani specjaliści z zakresu coachingu i zarządzania, podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem, przedstawią ciekawe przykłady, odpowiedzą na pytania. Pozostawimy również miejsce na dyskusję i networking.

Formuła spotkań jest prosta: spotykamy się raz w miesiącu (rozpoczynając od stycznia 2017), by wysłuchać prelekcji zaproszonych gości (każda ok. 30min.). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Zapraszamy 25 stycznia o godz. 18:00 do sali R340 (III pietro).

Podczas Kompasu#5 w roli prelegentów wystąpią:

  • Agnieszka Deja, "Ciekawość - pierwszy stopień do piekła? O tym co pomaga, a co szkodzi w praktyce profesjonalnego coacha."
  • Błażej Marciniak, "Kto pyta nie błądzi… A co, jak zabłądzi? Czyli kilka słów o dylematach młodego coacha."

Spotkanie poprowadzi Dominik Marczewski - student III roku kierunku doradztwo i coaching.

Prelegenci:

Agnieszka Deja

Akredytowany coach Międzynarodowej Federacji Coachingu (ACC ICF - Associated Certified Coach International Coaching Federation); członek ICF Global, dyrektor poznańskiego oddziału ICF Polska, certyfikowany trener modelu FRIS. Architekt, którego bliskość ludzkich potrzeb zaprowadziła na studia prawnicze Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wieloletnie doświadczenie negocjacyjne stało się inspiracją do kreatywnej współpracy z ludźmi. Specjalizuje się w pozytywnej komunikacji, oferując odkrywanie, poznawanie i rozwijanie własnych umiejętności. Entuzjastka gier coachingowych ( praktyk metody Points Of You ), które skutecznie wykorzystuje w procesach indywidualnych oraz grupowych. Współtwórca programu kierunku "Narzędzia coachingowe w zarządzaniu" na krakowskiej WSEI oraz coachingu łódzkiego Centrum Rozwoju i Edukacji. Przedsiębiorca z pasją - rozwija swoją firmę coachingową Mindland, jednocześnie zaangażowana w działania portalu Coachspace.

Błażej Marciniak

Student II roku kierunku doradztwo i coaching w Collegium Da Vinci. Entuzjasta niestandardowych podróży i języków obcych, psychologii i publicznego przemawiania. Odkrycie zainteresowania człowiekiem w ujęciu holistycznym zawdzięcza studiom medycznym, które odłożył na rzecz trenerstwa oraz profesjonalnego rozwoju w dziedzinie coachingu. Łączy swoje pasje, by inspirować, porywać i zachęcać innych do zmian nawet największych sceptyków.


data ostatniej modyfikacji: 2017-01-05 09:49:30
Komentarze
 
Polityka Prywatności