Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Poznań

NEWSY Poznań
i wielkopolskie

Uniwersytet SWPS w Poznaniu zaprasza na Prawo

Rekrutacja w SWPS w Poznaniu

Trwa rekrutacja zimowa na studia jednolite magisterskie na kierunku Prawo w Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Zapisy trwają do 17 lutego 2017 roku.

Prawo na Uniwersytecie SWPS to studia praktyczne. Oferują zdobycie solidnej wiedzy prawniczej oraz dogłębne poznanie warsztatu pracy, tak aby zostać w przyszłości skutecznym prawnikiem. Studenci poznają wszystkie dziedziny obowiązującego prawa, w tym: prawo cywilne, karne, administracyjne, gospodarcze, handlowe, finansowe i europejskie. Zajęcia są prowadzone przez zaangażowanych wykładowców, w większości praktyków. Otwierają drogę do kariery w klasycznych zawodach prawniczych (adwokata, radcy prawnego, notariusza, komornika, sędziego i prokuratora), jak i kariery w biznesie, administracji rządowej i samorządowej, dyplomacji oraz organizacjach pozarządowych.

Studia skierowane są do osób po maturze, ambitnych oraz wytrwale dążących do celu. To dobry wybór dla kandydatów, którzy cenią sobie pracę z wymagającymi i zaangażowanymi w swoją pracę wykładowcami. Adresatami prawa na Uniwersytecie SWPS są osoby, stawiające na swój rozwój intelektualny i zawodowy, które chciałyby w przyszłości wykonywać prestiżowe zawody prawnicze oraz sprawować wysokie stanowiska w biznesie, administracji państwowej i organizacjach społecznych.

Więcej informacji na stronie uczelni.

data ostatniej modyfikacji: 2017-01-31 13:29:27
Komentarze

Nauka języka w twoim mieście


boks_2016_17_drugi_jezyk_gratis.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
Collegium_Da_Vinci_boks_220_PL.jpg
WSZUiE-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura